Sorollatjet për një gjobë
23/09/2017 00:00

Të marrësh një gjobë me vlerë që varion mbi 5 mijë lekë nga policia rrugore mund të kushtojë shumë jo vetëm në aspektin financiar.

Drejtësia e vonuar. Mijëra çështje të bllokuara, mungojnë gjyqtarët
15/12 15:24
Ndihma për përmbytjet, Vlahutin: Mekanizimi i BE-së funksionoi
15/12 14:56
Azilkërkuesit në Francë, ministri francez: 20 përqind në kampe janë shqiptarë
15/12 14:48
Tahiri, ndalimi mbetet në fuqi. Avokati: Nuk ka bazë
15/12 12:13
“Procesi i Berlinit”, May mbledh konservatorët e Ballkanit
14/12 20:14
Tahiri te “Krimet e Rënda”; do të pyetet për Habilajt, Sotën dhe Audin
14/12 20:06
Gjykim i shkurtuar për grupin e Treblovës
14/12 19:47
Tirana merr çmimin “Qyteti Inovator” në Ankara
14/12 16:21
Plehrat mbysin Vjosën, në lumë hidhen 50 mijë ton mbetje, në një vit
14/12 15:53
Tahiri nesër te “Krimet”
14/12 15:51
Debati në Kuvend, batutat që shkaktuan tension në sallë
14/12 15:50
Rinis seanca, përjashtohet Flamur Noka
14/12 15:18
Pasuritë e “kryeprokurorëve”, shtëpi, troje, biznese dhurata dhe para nga bastet sportive
14/12 15:14
Shqipëria në OBI, kundërshtohet vendimi i Trump
13/12 20:37
A po hetohet Tahiri në Itali? Provat që vënë në dyshim dëshminë e pafajësisë
13/12 20:08
Shpërblimet e fundvitit, kategoritë që përfitojnë
13/12 15:27
Shullazi mbetet në burg, dëshmitarët rikonfirmojnë akuzat
13/12 15:24
Punësimi i të rinjve, stomatologët: Sot mungon dëshira për punë
13/12 12:36
Katër emra për kryeprokuror; S’ka konsensus. Në 18:00 mbyllet afati i kandidatëve
12/12 16:56
Gjykata “bllokon” Tahirin, ish-ministrit i ndalohet të dalë jashtë Shqipërisë
12/12 16:51