Soirée, 16 Janar 2019, Pjesa 1
17/01/2019 17:16

Te ftuar: Denisa Gjezo, Gerta Mahmutaj, Andrea Kumi

Episodi i plotë: Të flasim për dashurinë, Soirée, 13 shkurt 2019
14/02 00:01
Zhaklin Lekatari: “Ju rrëfej vuajtjet e mia për dashurinë”, Soirée
14/02 00:00
Kënga e fundit: Ilda Bejleri vallëzon me Preç Zogajn në Soirée
14/02 00:00
“A zgjat dashuria përgjithmonë?” – Të ftuarit na tregojnë përgjigjen e tyre, Soirée
13/02 23:30
Ola Harizaj dhe Ervin Bejleri sjellin versionin e tyre të “Çel si gonxhe dashurie”, Soirée
13/02 23:30
Si e festojnë Shën Valentinin Preç Zogaj, Ilda Bejleri, Ema Andrea, Rita Petro, Soirée
13/02 23:30
Preç Zogaj flet për herë të parë: “A bëhet gruaja ime xheloze!”, Soirée
13/02 23:00
Xhieldo dhe Xheisara sjellin “City of Stars” nga #LaLaLand në Soirée
13/02 23:00
Rita Petro tregon se si perfundon një dashuri, Soirée
13/02 23:00
Rita Petro: “Si është jeta ime në çift?”, Soirée
13/02 23:00
Eranda Libohova performon “Rroftë dashuria” në Soirée
13/02 22:30
Ervin Bejleri risjell “Mariaçi” me Alar Band në Soirée
13/02 22:30
Preç Zogaj, Ema Andrea, Ervin Bejleri, Zhaklin Laktari tregojnë ç’është dashuria, në Soirée
13/02 22:30
Episodi i plotë: Soirée rikthen në skenë yjet e harruar të muzikës, 6 shkurt 2019
07/02 00:01
Gerta Heta: “Kohët kur ‘My Love’ ishte hit në Top Albania Radio”, Soirée
07/02 00:00
Suela Kalaja: “Dikur këndoja, sot jam psikologe me kohë të plotë!”, Soirée
07/02 00:00
Elinara Shehu: “Kënga ime hit me Aleksandër Gjokën!”, Soirée
07/02 00:00
Ymer Ashiku rikthen Akullthyesit në Soirée
07/02 00:00
Borana Kalemi: “Sot në Ministrinë e Financave, dje në Festivalin e RTSH-së”, Soirée
07/02 00:00
Klevis Saliaj: “Pse nuk jam ngjitur më në skenë”, Soirée
06/02 23:00