Skënderbeu nis “pushimet”, pas 55 ndeshjesh sezonale
10/05/2018 15:33

Ndeshja me Lushnjen, që i dha edhe titullin kampion Skënderbeut, ishte e 55-ta për skuadrën korçare këtë sezon; mes ndeshjeve europiane, Kupës së Shqipërisë dhe kampionatit.