S’kanë ushqim, ngordhin bagëtitë në zonat e përmbytura
07/12/2017 14:57

Sefedin Gogaj është njëri prej banorëve të fshatit Hoxharë, të cilit nga vërshimet e Lumit Vjosë i kanë ngordhur më shumë se 25 kokë dele, e ndërsa shton se nëse vazhdohet kështu bagëtitë do të ngordhin të gjitha.

Dëborë në Dajt, e diel argëtimi për kryeqytetasit
10/12 17:15
S’ka afat për Elbasan-Tiranë, “by pass” për lëvizjen e përkohshme
10/12 16:44
Pistat për ekzekutimin e Ndokës, prokurorët zbardhin itinerarin
10/12 15:34
Borë e ngrica në veri
10/12 12:03
Çmimet “Toga e Artë 2017”
09/12 20:43
Transparenca e munguar; KKT, vendimet për kullat i jep me dyer të mbyllura
09/12 20:30
Peng nga Shoqëria Civile; Shumë pak kandidatë për vendin në KLP
09/12 20:13
Zgjedhja e Kryeprokurorit, socialisti Manja: Do të kalojë Vettingun pas emërimit
09/12 20:10
Rama pritet me protestë nga të rinjtë në Shkodër
09/12 15:02
Plani i turizmit në Alpe, KKT mblidhet në Shkodër
09/12 14:26
Përmbytjet, Greqia ndihmon Shqipërinë
09/12 13:12
Masiv shkëmbor në rrugë, bllokohet Elbasan-Tiranë
09/12 12:00
Ekzekutohet vëllai i ish-deputetit Arben Ndoka
09/12 11:58
“Shqipëria, burim hashashi”
08/12 20:46
Dekani i ri Filologjikut, përplasje mes kandidatëve, akuza për manipulim
08/12 20:44
Nis gara për Kryeprokuror, Kuvendi: Pesë ditë kohë për kandidatët
08/12 20:18
Llalla rri, por jo kryeprokuror; Maks Haxhia dhe Çlirim Gjata shpjegojnë çfarë ndodh nga sot
08/12 20:15
Kamerat e sigurisë, 28 dhjetori afati i fundit, ndryshe gjobë
08/12 15:39
Gara për kryeprokurorin, prokurori Ferdinand Elezi takon Llallën
08/12 15:16
Nis gara për Kryeprokuror, Kuvendi: 5 ditë kohë për kandidatët
08/12 15:09