Skandali me Doktoraturat, denoncimi i pedagogut: Bëhen pazare të turpshme
14/04/2018 20:14

Pedagogu Sokol Abazi akuzon një kolegun e tij se ka fituar titullin e doktoraturës përmes botimit të artikujve shkencorë të vjedhur.

Panairi i mjaltit në Librazhd, 160 fermerë prezantojnë produktet e zonës
23/09 14:16
E diela e fundit për plazh, javën e ardhshme nis rënia e temperaturave
23/09 12:38
Unë vuaj nga depresioni… “Exclusive” sjell sonte problematikën me shëndetin mendor
23/09 12:36
Kriza te Krimet e Rënda. Hetoi Bajrat, Blerim Tominaj i heshtur përkrah Donika Prelës
22/09 20:02
Impianti i mbetjeve në Vlorë. Projekti në fshatin Sherisht shqetëson arkeologët dhe historianët
22/09 17:20
Në avionin ku flitet shqip. Udhëtimi i gazetarëve me “Air Albania” drejt Stambollit
22/09 16:44
Shkatërrohet grupi “Bajri”. Të fortët e Shkodrës, edhe në Holandë. Akuza për vrasje, gjobëvënie, trukime ndeshjesh…
22/09 16:14
Mjekët e Shkodrës lënë qelinë, gjykata vendos “detyrim paraqitjeje”
22/09 15:57
Veliaj: Parkimi i katërt nëntokësor, Tirana po merr pamjen e një Europe të vogël
22/09 15:50
Rikonstruktohet shkolla në Kukës
22/09 13:28
Goditet grupi “Bajri”, në pranga 11 pjestarë të bandës
22/09 12:22
Parashikimi i Motit 22 Shtator 2018
22/09 09:56
“Shullazi”, kaos në prokurori
21/09 20:26
Marku: Situata e krijuar, absurde
21/09 20:16
Sekuestrohet pasuria e Habilajve
21/09 19:40
Eshtrat e Ahmet Krasniqit dhe Qazim Jakupit prehen në Prishtinë
21/09 15:52
“Shullazi”, përplasja brenda Prokurorisë
21/09 15:44
Gentian Mezani prezantohet tek Luftëtari: E doja prej një viti
21/09 12:46
Rruga që bllokon zhvillimin
21/09 12:33
Ndalohet juristi në Shkodër, dy persona arrestohen me para në duar
21/09 12:28