Skandalet dhe licensat në futbollin shqiptar, ç’thonë të huajt për ne
17/06/2019 11:38

Futbolli shqiptar ishte këtë fundjavë në fokusin e platformës sportive të njohur italiane "Tutto merkato web", e cila renditi në një analizë situatën e fundit dhe vendosi fokusin te problemet.

Kukësi kërkon fitore. Stërvitet dhe analizon gabimet për ndeshjen e kthimit me Debracenin
16/07 20:00
Kampionati i peshëngritjes/ Do të garojnë 80 sportistë, meshkuj dhe femra
15/07 15:32
Skënderbeu rekurs në Gjykatën Federale Zviceriane: Proces i paragjykuar, i njëanshëm dhe i paracaktuar
13/07 18:22
Elbasani vlerëson Caljan/ Kampionit i japin titullin “Nder i Qarkut”
13/07 12:30
Laçi barazon me Hapoel, Teuta dhe Kukësi humbje të thella
12/07 02:41
Partizani merr barazim/ Kërkoi golin për ndeshja me Karabakun u mbyll 0-0
11/07 03:22
Partizani në provën e Champions, të mërkurën luan përballë kampionëve të Azerbajxhanit
09/07 20:02
Fitore dhe nervozizëm ndaj Kilit, Argjentina doli e treta
07/07 15:26
Eurobasket/ Francë-Spanjë, tjetër finale
07/07 15:24
Merkato dhe Karabag, Ledra: Ju tregoj Partizanin 2019
06/07 14:40
Frank Lampard, trajneri i ri i Chelsea
04/07 13:34
Itali/ E humbur prej 3 ditësh, gjendet trupi i pajetë i futbollistes shqiptare
02/07 20:13
Bastet ngadalësuan ekonominë; Negativisht ndikoi edhe kriza e zgjatur energjitike
02/07 16:28
Projekti i stadiumit të Kukësit gati për zbatim
26/06 16:24
Kosova tjetër medalje, Bronx në xhudo për Loriana Kukën
25/06 06:27
Olimpiada dimërore/ “Milano-Cortina” kandidatura fituese për vitin
24/06 19:54
Talentet në futboll, përzgjidhen të rinjtë që do të luajnë në të ardhmen
24/06 16:21
Kelmendi, medalje ari në Minsk/ Xhudistja kosovare fiton në lojërat europiane
23/06 15:38
Rekordi i ri i Izmir Smajlajt/ Garat e kërcimit së larti, arrin rezultatin 8.11 metër
23/06 13:16
Kryebashkiaku në Kukës nuk dha leje të festohet titulli i Kupës
21/06 19:54