Sinemati “sherr” me Braçen: Qeveria mbron njeriun që sulmon Erion Braçe “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04/2020 17:37

E diell, programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Olsa Muhameti Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Flori Gjini,Alesia Bami, Graciano Tagani. Rubrikat: Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Flori Gjini,Arisa Bidaj, Arnisa Lushaj, Artan Puto, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani.

Tirana VS Partizani, habit Gaz Demi:Ja çfarë i thashë Refik Halilit “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:57
E zbulon Gaz Demi: Duan të më marrin Olsi Ramën, ja sa është çmimi… “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:57
Elton Deda: Jam bardheblu, ja himni i duhur për Tironën “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:56
Rrëfehet Bledi Shkëmbi: Ja ofertat që kam marrë në kohën e koronës…”E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:56
Alesia Bami këngëtare në studio! Ja çfarë thotë Elton Deda “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:56
Video e Aleksandër Gjokës, komenton Elton Deda: Jam miku i tij por…”E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:55
Batuta dhe bombë në merkato! Gaz Demi, Elton Deda dhe Bledi Shkembi në “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:55
Befason Olimpia Smajlaj: Meshkujt shqiptarë kanë shumë probleme “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:21
Olimpia Smajlaj këndon versionin shqip të “La vie en rose”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:21
Olimpia Smajlaj këndon “And I love her”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:20
Olimpia Smajlaj këndon “E dehun jam”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:20
Mateus Frroku kapet mat, zbulon kush është e dashura “E Diell”, 31 Maj
31/05 16:02
Mateus Frroku këndon “Syni m’qesh”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:01
Mateus Frroku këndon “Pa këmbë në tokë”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:01
Mateus Frroku këndon “Për atë që më la”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:00
Mateus Frroku këndon “Hopa”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:00
Tronditet Rezart Veleshnja, Ervin Kurti i zbulon të dashurën “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 15:57
Ofendime dhe përplasje të rënda ndezin gjakrat në “Për’puthen”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 15:25
Lali& Luli parodi ‘Çfarë ka sot në E Diell’, 31 Maj 2020
31/05 14:05
Episodi i plotë: E Diell 24 Maj 2020 Entertainment Show
24/05 18:51