Si të mbrohemi në shtëpi nga Koronavirus? Këshillat e mjekut anestezist Roland Xhaxho
26/03/2020 22:44

“Open”, emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open- Thaçi flet për krizën politike dhe marrëveshjen me Serbinë, Pipero tregon situatën në Infektiv
07/04 03:57
“Po si mund ta thuash këtë”, Shalsi dhe Kadia debat për masat ekononomike të Qeverisë
07/04 00:39
Ngjela e sheh gotën “gjysëm plot”, Italia e kaloi pikun me të prekurit nga Covid 19
07/04 00:39
Avokat Ngjela për 14 leksionet Bill Gates: Deklaratat e fundit ngjasonin me letërsi humaniste
07/04 00:39
“Më jepni emrin e grupit të punës”, Shalsi dhe Jakaj replikojnë për kërkesat e bizneseve
07/04 00:32
Bushati dhe Pallaska analizojnë deklaratat e Hashim Thaçit përballë Eni Vasilit në Open
07/04 00:32
Presidenti i Kosovës flet për shkëmbimin e kufijve me Serbinë, akuzat dhe bisedimet me Vuçiç
06/04 23:22
Thaçi mohon të ketë një plan të gatshëm për të “hequr qafe Serbinë”, komenton akuzat e Kurtit
06/04 23:20
Hashim Thaçi tregon në Open se sa do ta presë Albin Kurtin për krijimin e Qeverisë së re
06/04 23:20
E kërkoni Gjëndjen e Jashtëzakonshme sepse ju jep më tepër fuqi? Thaçi “irritohet” nga pyetja
06/04 23:11
Majko jep lajmin e rëndësishëm, i jepet zgjidhje problemit me 30 Shqiptarët e mbetur në kapshtiçë
06/04 22:38
“Tenderi i qelesheve që solli një dorëheqje”, Majko pranon ‘skandalin’ dhe thotë që ishte një lapsus
06/04 22:33
Pandeli Majko komenton situaten politike në Kosovë: Nuk duhej vrapuar për të krijuar një qeveri të re
06/04 22:33
Boris Johnson në terapi intensive nga koronavirus, Pipero: E mori me “sportivitet”
06/04 22:12
Çfarë është studimi klinik i OBSH ku do të bëhet pjesë edhe Shqipëria? Flet Albana Fico
06/04 22:12
Mjeku infeksionist Beqir Gelaj tregon komunikimet me Ornelën, vajzën e tij në Brescia
06/04 22:03
Historia e mjekut të parë që u infektua me Covid 19. Vajza e tij shkoi bashkë me 30 mjekë në Itali
06/04 22:02
Open-Manastirliu jep lajmin e mirë për respiratorët,Pallaska & Bushati flasin për rrëzimin e Kurtit
03/04 04:13
Teori konspirative apo argument logjik? Ngjela e lidh rënien e lekut me km Rama
03/04 00:48
Ngjela kundër Ramës për “qiratë”: Kontratën e prish vetëm Gjykata. Po e përdor keq aktin normativ
03/04 00:47