Shtyhet leja për emigrantët në Greqi/ Afati deri në 15 tetor për shkak të situatës
31/03/2020 21:42

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – Pacienti zero në Itali/ “U thanë shumë gënjeshtra për mua”
26/05 22:24
Top News – Mesdheu i nxehtë/ Vuan pasojat e distancimit social
26/05 20:51
Top News – Bursa e Nju Jorkut/ Rihapet pas tre muajsh
26/05 20:28
Covid- 19 në Britani/ Shqetësim mbetet numri i lartë i viktimave
26/05 20:24
Greqi, hapja e kufijve/ Situata nga Covid-19 është pozitive
26/05 20:24
Top News – Kryeministri Holandez/ Nuk takoi nënën që po vdiste…
26/05 20:21
Top News – Dita e fitores…/ Rusia do ta festojë me paradë
26/05 20:21
Top News – Bëri gjithçka siç duhet/ Përse u godit rëndë Peruja…
26/05 20:21
Top News – Testimet ne Wuhan/ 6.5 milionë në vetëm nëntë ditë
26/05 20:11
Top News – Bien shifrat në Itali/ 25 mijë raste aktive ne lombardi
26/05 19:47
Top News – 5.5 milionë të infektuar/ OBSH: Mund të kemi një kulm të dytë
26/05 19:28
Top News – Frika nga vala e dytë/ Rrit kërkesat për vaksinën e gripit
26/05 19:27
Top News – Mali i Zi nuk hapi kufirin, Serbia: S’keni vetëm ju det!
26/05 15:28
Top News – Danimarka, koronavirusi/ Tkurrja më e madhe ekonomike që nga Lufta e Dytë Botërore
26/05 14:35
Top News – Fotoja shkaktoi polemika/ Trump: A thua se ishte mëkat!
26/05 14:35
Top News – Kina kërcënon Shtetet e Bashkuara për Hong Kongun
26/05 13:57
Top News – Turizmi më i fortë se virusi! Hapet Pompei …
26/05 13:19
Top News – Turistët britanikë, Greqia mund t`i bllokojë, nëse nuk bie niveli i infektimeve
26/05 12:56
Top News – Hidroksiklorina si ilaç i mundshëm për koronavirusin? OBSH merr vendimin
26/05 12:20
Top News – Gjermani/ Gati udhëtimet, por nuk përmend Ballkanin…
26/05 11:49