Shteti s’paguan faturat/ Trefishohen detyrimet ndaj OSHEE. Borxhi shkon në 113 mln euro
17/10/2019 15:40

Në 31 dhjetor të 2018 konsumatorët familjare i kishin 394 milion euro fatura të papaguara OSHEE-së, borxhe të akumuluar në vite. Tetë muaj më pas në 31 gusht të këtij viti borxhi është ulur me mbi 11 milion euro, duke shkuar rreth 382 milion euro.

Po kthehet në “rrugën e vdekjes”, Policia heq 135 patenta: Aksidentet, pasojë e shpejtësisë dhe çmendurisë
17/11 08:22
Ndryshon taksa e të dypunësuarve/ Pas një janarit të ardhurat tatohen si një pagë e vetme
16/11 19:35
Në një apartament, tre familje/ Korçë, mbi 500 familje në nevojë urgjente për strehim
16/11 19:32
Sonte, “Gjurmë Shqiptare”/ Në Shqipëri ka ndodhur një pushtim i heshtur
16/11 16:40
Problemet e adoleshentëve/ Sociologët tregojnë se nga çfarë rrezikohen të rinjtë
16/11 15:55
Rrugët që përmbyten në Durrës/ Në periferi situata bëhet kritike kur ka rreshje
16/11 15:48
Fundjava do jetë pa rreshje/ Temperatura deri ne 23 gradë, shiu do vijë javën që vjen
16/11 15:45
28 nëntori, për festë në Turqi/ Për festat e nëntorit shqiptarët pronotojnë jashtë
16/11 15:33
Panairi i librit/ Sot u shpallen çmimet për fituesit
16/11 14:02
Panairi i bujqësisë/ “Shqipëria punon tokën”, mbledh fermerët në sheshin “Skënderbej”
16/11 13:39
Situata në Vaun e Dejës, normale/ Niveli nuk ka rritje të konsiderueshme
16/11 13:38
Pritjen rreshje në veriperëndim/ Situata në liqenin e Shkodrës dhe lumin e Bunës pa probleme
16/11 13:37
Sinoptikanët: Priten reshje/ Nisin sot dhe nesër në zonat qendrore dhe bregdetare
16/11 13:37
Meta takim me opozitën/ Do thërrasë PD dhe LSI për situatën politike në vend
16/11 13:35
Senida Mesi: Me këtë President ose një tjetër, në Shkodër do të ketë zgjedhje të parakohshme
16/11 13:27
“Johan Padan dhe Amerika” – në skenën e teatrit të Gjirokastrës
16/11 12:34
Hetim tregut farmaceutik/ Autoriteti i Konkurrencës ka sinjale për abuzime
16/11 12:23
Votimi elektronik për herë të parë, Rama: Është i pa penetrushëm, jemi gati
16/11 12:19
Pasuritë e sekuestruara, Shqipëria “kopjon” modelin Italian
15/11 20:32
Shtatzënat nuk vaksinohen/ Rrezikohen nga gripi, por ngurojnë të mbrohen
15/11 19:49