Shqiptarët më punëtorë, në Dibër e Korçë
14/09/2018 21:56

Papunësia në Shqipëri është ulur, në 3 mujorin e dytë të 2018, shifrat e punësimit kanë pasur një ndryshim në qytetet shqiptare.

Parashikimi i Motit 26 Prill 2019
26/04 09:11
Protesta e opozitës bllokoi mijëra vetë në trafik, qëllohet një drejtues mjeti në Tiranë
26/04 00:32
Basketboll, Teuta në finale. Tirana ndal Gogën
25/04 15:45
Kryeministri i kujton kodin penal Bashës dhe Kryemadhit: Burg kush prish zgjedhjet
25/04 15:41
Panairi i poçarisë/ Artizanët ekspozitë para Katedrales Ringjallja e Krishtit
25/04 15:39
Përgatiten vezët e Pashkëve
25/04 15:34
Nis Reforma Zgjedhore. Opozita e re, marrëveshje me mazhorancën
25/04 15:31
Ringritja e Kushtetueses. Kandidatët e parë, brenda muajit maj
25/04 15:26
Kujdesi për ushqimin. Çfarë po hamë? Reagojnë qytetarët
25/04 15:25
Wake Up/Monitorimi: Kopshtet jashtë standardit, infrastruktura rrezikon fëmijët
25/04 13:49
Wake Up/ Përparim Kabo: Emrat e fëmijëve nga serialet televizive cënojnë identitetin
25/04 12:55
Trajnimi i rojeve të plazhit
25/04 12:52
Kultivimi i qepës/ Vazhdon shitja me çmim të lartë
25/04 12:48
Vdekja e 25-vjeçares në sallën e lindjes, familjarët para spitalit
25/04 12:40
Gjobiten kabllorët për pirateri/ AMA: Sekuestro dhe gjoba deri në 50 mijë dollarë
25/04 12:37
Plaçkitësi para gjyqit. 42-vjeçari shqiptar po gjykohet në Londër
25/04 12:21
Piramida, qendër për Teknologji Informacioni, Rama: U deshën 15 vjet për projektin
25/04 12:13
Pa Koment – Të rinjtë me këpucë në dorë/ Ç’po ndodh para Parlamentit?
25/04 11:28
Pa koment – Vdekja e 25-vjeçares në sallën e lindjes, familjarët në protestë
25/04 10:54
Parashikimi i Motit 25 Prill 2019
25/04 09:14