Shpërthim gazi në Paris, disa të plagosur
12/01/2019 12:34

Parisi i frikësohej një tjetër demonstrate të fuqishme të “jelekverdhëve” këtë të shtunë, për të cilën ka dislokuar mbi 80 mijë oficerë policie në të gjithë Francën, në atë që konsiderohet si fundjava e nëntë radhazi e protestave antiqeveritare të “jelekverdhëve”.

Pas Shqipërisë misioni i Frontex-it do të zgjerohet në Ballkan
19/07 21:27
Vendet e punës që do të zënë robotët!
19/07 21:10
Paris/ Supermarketi “online” gjen zgjidhjen për paketimet një përdorimshe
19/07 20:32
Vulin krahason Kosovën me militant të Shtetit Islamik
19/07 18:34
Këshilltari i Trump: Kosova e Serbia t’i kthehen dialogut
19/07 18:10
Festivali i super heronjve – Hulku me shokë në “Comic Con” në San Diego
19/07 17:29
Singapori Hi-Tech, robotët për pastrim dhe argëtim
19/07 14:31
Propozimi i Ziadin Selës: Vendasit e kanë humbur kredibilitetin
19/07 14:29
Kanceri i lëkurës, rritet numri i rasteve në botë
19/07 12:30
Luftanija amerikane, rrezon dronin iranian
19/07 11:08
Historike/ Nis restaurimi i arkivolit të artë të faraonit egjiptjan
19/07 03:10
Kujdes nga “FaceApp” që ju plak! SHBA thotë se pas qëndrojnë rusët
18/07 19:51
Vala e dytë e të nxehtit/ Temperaturat do të rriten sërish javën e ardhshme në Europë
18/07 19:26
Dorëhiqet Lagarde, pranon sfidën për BQE
18/07 17:01
Ekspozita në Kaliforni, një Mickey Mouse meksikan
18/07 16:56
Zbulohen në Suedi, dy varre të hershme vikinge
18/07 16:54
Vera zvicerane i shtohet specialiteteve te djathit dhe çokollatës
18/07 16:50
I nxehti në Evropë, ekspertët presin një valë të dytë
18/07 16:40
Shokon Musk/ Planifikohet lidhja e trurit të njeriut me kompjuterin
18/07 13:17
Kujdes nga aplikacioni që ju plak! Paralajmërimi në SHBA: Pas “Faceapp” qëndrojnë rusët
18/07 09:52