Shpërthen Dudushi në Open, “kapet” me Gjatën dhe të gjithë panelin
18/06/2019 22:56
Open – Rama tregon se çfarë do të ndodhë pas “JO”- së për negociatat. Cakaj debaton me analistët
18/10 02:30
Replikat në distancë. Cakaj i përgjigjet Haradinajt për skenarin e ndarjes së territoreve
17/10 23:32
Kreshnik Spahiu i kërkon Ministrit Gent Cakaj që të japë dorëheqjen live në studio, reagon Cakaj
17/10 23:26
Bushati sfidon Cakajn: Pse Ambasadorët i prenë biletat një ditë përpara se ti dekoronte Rama?
17/10 23:24
Ministri Cakaj flet për bllokimin nga ana e Francës. “Përgjigjen e dha vetë Presidenti Macron”
17/10 22:37
Drejtoresha e departamentit për Europën pranë DW: Ja çfarë bëri Merkel për negociatat
17/10 22:35
“Flisni ju edhe për mua”, debat mes Bolinos dhe Sejaminit për qëndrimin e Francës
17/10 22:32
Bushati: Kur Rama premtoj se do të hapë negociatat, Macron ishte ende bankier
17/10 22:32
Zaev tha se do të bie qeveria nëse nuk hapen negociatat, po Rama çfarë do të bëjë? Ja si përgjigjet
17/10 22:19
Rama kapet me analistët në Open. “Të mbaroj unë dhe ju vazhdoni me gjurulldinë”
17/10 22:18
Rama flet për Open: Fjala e fundit nuk është thënë. Fjala e fundit do të thuhet nesër
17/10 22:15
Rama e quan Bushatin të painformuar, tregon se çfarë foli me Presidentin Macron
17/10 22:14
“Historia e vrasjes në Kavajë nuk mbyllet me kaq”, Marsida Qatja zbulon për Open detaje të pathëna
15/10 11:11
Open – Brenda shtëpisë së Marsida Qatjas. Ja si ndodhi vrasja dhe plagosja në Kavajë
15/10 02:30
A do të mbyllet me kaq ngjarja e Kavajës? Flet Mesila Doda dhe Kikia
14/10 23:14
Avokati i Marsida Qatjas ndërhyn në Open, debat me Spahiun dhe Kikinë
14/10 23:03
Deklarata e fortë e ish drejtuesit të lartë të policisë për kren e sigurisë së burgut të Durrësit
14/10 22:54
Doda përplaset ashpër në Open me Sotën. “Nuk ka një infrastukturë mbrojtëse të fëmijëve dhe grave”
14/10 22:54
Të ftuarit në Open komentojnë ngjarjen e Kavajës dhe deklaratat e Marsida Qatjas
14/10 22:12
Open – Rrëfimi i pazakontë dhe dëshmi “bombë” të Presidentit Ilir Meta
11/10 02:30