Shorti në Champions / Vazot e Partizanit dhe Shkëndijes
18/06/2019 03:55

Mesditën e kësaj të marte në Nion, skuadrat shqiptare pjesëmarrëse në Ligën e kampioneve do të mësojnë kundërshtarët e tyre, Partizani i kualifikuar nga Kategoria Superiore dhe Shkëndija e Tetovës kampione e Maqedonisë së Veriut.

Ministria e Arsimit zgjidh “hallet” e studentëve pas interesimit të Fiksit
16/07 20:40
Edicioni Informativ, 16 Korrik 2019, Ora 19:30
16/07 20:17
Barnat në farmacitë spitalore/ KLSH: Transportohen dhe ruhen në kushte jashtë çdo standardi
16/07 20:03
Kukësi kërkon fitore. Stërvitet dhe analizon gabimet për ndeshjen e kthimit me Debracenin
16/07 20:00
Pensionistët, pushime në shtëpi/ Moshatarët e tyre në botë udhëtojnë disa herë në vit
16/07 19:51
Radari të “fik” derën/ Njësia që ndëshkon drejtuesit e mjeteve me shpejtësi tej normave
16/07 19:46
Meta vijon “luftën” me Ramën/ “Fajtor që s’kemi Gjykatë Kushtetuese. Keqinformoi edhe Donald Lu për KED”
16/07 19:37
Lajme WEB – Ora 19:00 – 16 Korrik 2019
16/07 19:00
Kabul/ Qentë trajnohen për zbulimin e minave
16/07 17:16
Sot votimi në PE, Von der Leyen: Mbështes hapjen e negociatave me Shqipërinë
16/07 17:04
Mandatet e këshillave marrin vetëm 4 vota. Zgjidhja do të vijë nga Kolegji Zgjedhor
16/07 16:38
Zjarret në Kroaci ndërpresin festivalin muzikor
16/07 16:28
Ajvari i famshëm i Ballkanit, disa shtete në “luftë” për origjinën
16/07 16:22
Foto+Video/ Aksident në aksin Elbasan-Peqin, dy persona në gjendje të rëndë
16/07 16:16
Edicioni Informativ, 16 Korrik 2019, Ora 15:00
16/07 16:11
Lajme WEB – Ora 16:00 – 16 Korrik 2019
16/07 16:01
Korporata e investimeve/Mazhoranca tërheq draftin në dakordësi me opozitën në Parlament
16/07 15:57
Koncesioni i pompave të naftës/ PD: Edi Rama po krijon një monopol të ri në treg, do ta anulojmë
16/07 15:51
Lindje-Perëndim: Përse e braktisën grekët Tsiprasin?!
16/07 15:49
15 prokurorët e SPAK/ Pikëzimi skualifikon Prelën, Hajdarmatajn, Prençin dhe Marën
16/07 15:47