Shoferi në Korçë nuk i ndalon policisë, makina përfundon në kanal
27/02/2020 22:10

KORÇË- Një fuoristradë që transportonte refugjatë sirianë ka dalë nga rruga duke u përmbysur në një arë.

Masat e distancimit fizik/ Rritet ndërgjegjësimi për të qëndruar larg njëri tjetrit
07/04 15:41
Meta në Shkodër: Qëndroni në shtëpi/ Presidenti në Lezhë: Premtimet dhënë mjekëve duhen mbajtur
07/04 15:38
Lezhë/ Mjekët refuzojnë shpërblimin prej 5 mijë lekë të reja: Punën nuk do e ndërpresim
07/04 15:32
Të infektuar nga kasapi/ Elbasan, zbulohet një vatër e re e koronavirusit
07/04 15:29
Top News – Dekreti për anti-KÇK/ Rrëzohet nga komisioni i ligjeve
07/04 14:00
Top News – Nuk pajtohen me izolimin/ Policia, 270 gjoba në vetëm 24 orë
07/04 13:59
Covid-19, masat/ Në 24 orë ndëshkohen 41 drejtues automjetesh dhe gjobiten 270 persona
07/04 13:33
Balluku inspekton punimet në bypass-in e Fierit: Të gjithë kantierët e rrugëve të hapur
07/04 13:31
6 autoambulancat e para nga Turqia/ Xhaçka njofton se brenda pak javësh vijnë edhe…
07/04 13:26
Top News – Lezhë, peticioni mjekëve/ Rama-premtimi për vijën e zjarrit
07/04 13:21
Top News – Emergjenca nga covid 19/ FA merr 6 autoambulanca nga Turqia
07/04 13:20
81 të vdekur në Greqi/ 1755 të prekur në vendin fqinjë
07/04 13:14
Detyrat e karantinës/ Si mësojnë nxënësit e vegjël në kohë izolimi
07/04 13:13
Rrëzohen dekretet e Metes/ Komisioni ligjeve voton kundra dekreteve për KÇK dhe ligjin e pronave
07/04 13:12
Gjykatat nuk punojnë/ KLGJ: Deri më 22 prill vetëm çështje urgjente
07/04 13:11
Mjekët refuzojnë shpërblimin/ Lezhë, personeli i urgjencës e dhuron për bamirësi
07/04 13:10
Preket një 46-vjeçar në Elbasan/ Pronar i një lokali që furnizohej nga kasapi i infektuar
07/04 13:09
Infektohet polici kufitar/ Rasti më i ri në Korçë
07/04 13:08
383 të prekur me Covid 19/ 6 raste të reja. 15 të shëruar në 24 orët e fundit.
07/04 13:07
Top News – Korona, Prof. i Harvardit/ Studim për efektet në Shqipëri
07/04 12:56