Shkodër, në gjykatë dosja e gjobëvënësve
14/11/2017 15:13

Prokuroria e Krimeve të Rënda dërgoi për gjykim dosjen mbi 7 anëtarët e grupit të gjobëvënësve në Shkodër, të cilët shantazhonin tregtarët për t’iu marrë para.

Korça si “qyteti i samitit”, qytetarët urojnë sukses, por dhe protestë
20/01 15:16
Dita e dytë Bushati-Kotzias, ecuria e procesit mbahet e fshehtë
20/01 15:09
Gjykatat janë në ngërç, KLD “shpik” gjyqtarët fluturues
20/01 15:06
Polici i drogës në kërkim, Krimet e Rënda vendosin arrest me burg
20/01 15:04
Ilaçi i të sëmurëve me tumor, Rama: Mjekimet rinisën
20/01 14:29
Ftohet moti, javën e ardhshme temperaturat nën zero
20/01 14:14
Eshtrat e ushtarëve grekë
19/01 20:43
Ndërtuesi i Aeroportit të Vlorës, mediat ndërkombëtare: “Cengiz”, e afërt me presidentin Erdogan
19/01 20:09
Shitet rafineria e Fierit; ARMO mban rafinerinë e Ballshit, bashkë me borxhet
19/01 20:08
Naftëtarët përplasen me policinë
19/01 12:12
Vendimet e Gjykatës Kushtetueses; Gjata: Mungesa e kuorumit, arsye për të përsëritur ankimin
18/01 20:23
Aksion kundër piraterisë. Tre të arrestuar në Tiranë
18/01 15:25
Arrestohet bombëvënësi, shkatërroi automjetin e biznesmenit
18/01 15:22
Kushtetuesja rrëzon Arben Frrokun
18/01 15:08
Shkumbini del nga shtrati, përmbyt tokat në Rrogozhinë e Lushnje
18/01 14:31
Pallati i rrezikuar, Shërbimi Gjeologjik: Frenoni rrëshqitjen e shpatit
18/01 14:28
550 rrënjë ulliri për 550-vjetorin e vdekjes së Skënderbeut
17/01 20:42
Përvjetori i Skënderbeut, klerikët myslimanë: Heroi, figurë që na bashkon
17/01 20:32
Deputetët, garanci ndaj arrestit?
17/01 20:23
Polici trafikant, Julian Balliu në grupin që çoi në Itali 2.5 tonë hashash
17/01 19:57