Shkodër, mbështetësit e PD protestë kundër Ramës
15/08/2019 06:13

Mbështetësit e Degës së Partisë Demokratike në Shkodër dhe drejtuesit e kësaj force politike në këtë qytet kanë zhvilluar një protestë paqësore, pas lajmeve lidhur me të shkuarën e Valdrin Pjetrit, fituesit të zgjedhjeve te 30 qershorit në këtë bashki.

Rikthehen reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për sot
12/11 09:15
Situata te “Astiri”/ Pamje të reja, policë dhe banorë në rrugë
12/11 09:09
Foto dhe Video/ IKMT vazhdon aksionin mes përleshjeve, nis prishja e banesave
12/11 08:10
Video/ Përplasje mes policisë dhe banorëve të Astirit, ja pamjet
12/11 07:00
1 kg tartuf i bardhë shitet në ankand 120 mijë euro
11/11 20:26
Edicioni Informativ, 11 Nëntor 2019, Ora 19:30
11/11 20:13
Eventi i rrallë/ Mërkuri “sfilatë” para Diellit
11/11 20:13
Presidenti kinez vizitë dy ditore në Athinë
11/11 20:03
Tërmet 5.4 ballë në Francë, 4 të lënduar
11/11 20:00
Gjobat e AKU nuk anulohen- Kuvendi rrëzon propozimin e socialistit Ilir Beqja
11/11 19:54
Dita e beqarëve, rekord shitjesh në “Alibaba”
11/11 19:51
Alkool dhe duhan në shkollë! Si shkelet ligji që ndalon përdorimin nga minorenët
11/11 19:49
Drogë nga deti, pako kokaine në plazhet franceze
11/11 19:48
Kuvendi kundër Presidentit- Nuk pranon ngrirjen për gjykatën Kushtetuese, kalon në votim
11/11 19:45
Alvin sonte në “Open”! Flasin të afërmit dhe gazetarët e Le Iene
11/11 18:51
Turqia kthen përkrahësit e IS-it në Evropë
11/11 17:54
Zjarret në Australi, kërcënim “katastrofik”/ Shpallet gjendje e jashtëzakonshme
11/11 17:53
Hong Kong, plagoset rëndë protestuesi
11/11 17:49
Kufizimi i shpejtësisë së anijeve mund të sjellë “përfitime” të mëdha
11/11 17:41
Ish-ambasadorja Nikki Haley kritikon shkarkimin e Trump
11/11 17:20