Shkodër, mbështetësit e PD protestë kundër Ramës
15/08/2019 06:13

Mbështetësit e Degës së Partisë Demokratike në Shkodër dhe drejtuesit e kësaj force politike në këtë qytet kanë zhvilluar një protestë paqësore, pas lajmeve lidhur me të shkuarën e Valdrin Pjetrit, fituesit të zgjedhjeve te 30 qershorit në këtë bashki.

Edicioni Informativ, 21 Gusht 2019, Ora 19:30
21/08 20:18
“Katsifas”, Athina mesazh Tiranës: Hetimet të mbyllen sa më shpejt dhe të sqarohen rrethanat e vrasjes
21/08 19:51
“Turizmi çalon në shërbim e cilësi”/ Ekspertët: Duhet të bëhet ndarja midis operatorëve incoming dhe outgoing
21/08 19:39
Fituesi i lotarisë mashtroi me diplomën, arrestohet sa doli nga Ambasada e SHBA
21/08 19:33
Kryetari i Parlamentit: Zelanda e Re bën dhe “babysitter-in”
21/08 17:22
Vuçiç flet pas takimit me Pompeon: Negociatat me Kosovën në dhjetor
21/08 17:14
Michael Jackson në mur/ Në Helsinki hapet ekspozita e frymëzuar nga mbreti i Pop-it
21/08 16:51
Botërori i tangos/ Në Argjentinë zgjidhet çifti më i mirë
21/08 16:38
Lajme WEB – Ora 16:00 – 21 Gusht 2019
21/08 16:18
Ish-ambasadorja britanike në Shqipëri, sekretare personale e princit Harry dhe Meghan Markle-it
21/08 16:14
Skandali “Zhvatja”/ Arrestohet prokurorja speciale
21/08 16:12
Aeroporti në San Francisko ndalon shishet plastike të ujit
21/08 16:08
Edicioni Informativ, 21 Gusht 2019, Ora 15:00
21/08 15:59
Unaza e Madhe këtë mandat/ Veliaj: Projekti nuk mund të bllokohet nga 30 zhurmaxhinj
21/08 15:51
Transmetimet digjitale/ Puna ka nisur që në vitin 2006, në 1 shtator procesi mbyllet në 6 qarqe
21/08 15:45
Gati për nisjen e Superligës. Armando Duka flet për Skënderbeun, stadiumin e ri dhe ndryshimet ligjore
21/08 15:38
Analizat e fëmijëve. Këtë vit do të kryen në 4 poliklinika për të shmangur radhët
21/08 15:33
Qeveria: S’kemi bllokuar fondet/ Ademi kërkon zgjidhje: Jam në detyrë deri sa Shkodra të ketë zgjedhje
21/08 15:30
PD për dosjen nr.184 në Dibër: Është mënyra për varrosjen e hetimeve për vjedhjen e zgjedhjeve
21/08 15:28
Anti-informaliteti nuk rriti të ardhurat/ Për korrikun 4.8% më pak se plani i parashikuar
21/08 15:21