Shkodër, efektivi i FNSH ngacmon studenten dhe pedagogen e Juridikut
12/02/2019 22:56

Një ditë pas videoskandalit të punonjësit të policisë në Gruemirë, një tjetër skandal ka prekur efektivët e Policisë së Shkodrës.

Duart me gjak dhe britma, video e momentit kur pronari i lokalit terrorizon turistët spanjollë
17/08 13:40
Procesi i digjitalizimit, dekoder falas për çdo paketë të Digitalb
17/08 12:28
Në luginën magjepsëse të Curajt, turistët e huaj e konsiderojnë si sekreti i fundit i alpeve shqiptare
17/08 12:24
Pushuesit rikthehen në Pishporo, shumë emigrantë në një nga tre plazhet e Fierit
17/08 12:17
Pastrimi i Sarandës, mbetjet gjatë sezonit turistik janë pesëfishuar
17/08 12:16
Shembja e skelës së pallatit në Tiranë, shkon në dy numri i viktimave (emra+video)
16/08 20:05
Zjarr në fshatin Vjosë, era favorizon flakët (Video)
16/08 17:28
Shembja e skelës së pallatit në Tiranë, shkon në dy numri i viktimave (video)
16/08 17:08
Restaurimi i pallateve/ Investimi në Tiranë nga Fondi i Komunitetit
16/08 16:13
Ethet hemorragjike, 1 viktimë/ Të prekur edhe në Shqipëri, sëmundja përhapet nga miu
16/08 16:03
Nafta e importit përzihet me të vendit/ Abuzimi u zbulua gjatë kontrollit mbi cilësinë e karburanteve
16/08 16:02
Gjirokastër, aksion i pastrimit/ Përqendrimi te zonat rurale që po kthehen në destinacione të turizmit malor
16/08 13:46
Ndotja “mbyt” Zharrëzën/ Banorët: Janë shtuar sëmundjet kancerogjene
16/08 12:27
Festa e rakisë në Boboshticë, banorët promovojnë pijen për të dytin vit me radhë
16/08 12:24
Aksidentohet për vdekje gruaja, tentoi kalimin përmes autostradës
16/08 09:03
Vale e re e zhvlerësimit të euros, BSH: Normë e sezonit të verës, kursi do të rikthehet në normalitet
15/08 19:54
Mos prisni 1 shtatorin! Fundi i transmetimeve analoge dhe nisja digjitale në Tiranë, Durrës e Vlorë
15/08 16:26
Investimet nëpër lagje, rikonstruktohet Rr. “Sotir Peçi” pranë bllokut të ambasadave
15/08 16:10
Gushti i frikshëm i aksidenteve/ Vetëm në 1 javë, 131 përplasje mjetesh me viktima dhe të plagosur
15/08 16:01
Video/ Tiranë, merr flakë makina e policisë private
15/08 15:10