Shkarkime në hipoteka dhe ALUIZNI, Gjonaj: Pas ankesave të qytetarëve
15/04/2018 15:37

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, njoftoi se ka shkarkuar 46 punonjës të Hipotekave dhe ALUIZNI-t, pas ankesave të qytetarëve në portalin Shqipëriaqëduam.al.

Gazetari Gazmend Janku solli zërin e protestuesve para Kryeministrisë
12/12 12:56
Gazetarja Alma Demiraj, raporton nga protesta te MASR
12/12 12:47
Rrëshqitja e tokës kërcënon fshatin Vajkal, rrezikohen shtëpitë
12/12 12:28
Top Story/ “Historia e Lazaratit”, sonte, në Top Channel
12/12 12:26
Strasburg, 3 të vdekur dhe 13 të plagosur. Autori vijon arratinë
12/12 12:22
Marshime studentore edhe nëpër rrethe, bllokohen rrugët
12/12 12:19
Nga fshati Kadiaj në Lushnje, 5 km për 50 minuta
12/12 12:16
LSI: Të ndryshojmë buxhetin; Dorëzohet në Kuvend nisma pro kërkesës së studentëve
12/12 12:13
Shpërthen automjeti te “Kopshti Botanik”, s’ka të lënduar
12/12 11:41
Alarmi për mishin e pulës, flasin ekspertët
12/12 11:36
Wake Up – Pirro Milkani: Pse unë sot jam me Studentët
12/12 11:17
Wake Up – Eksperti Zyla: Pankartat e studentëve, si na mësuan të protestojmë
12/12 11:14
Parashikimi i Motit 12 Dhjetor 2018
12/12 09:30
Shqipëria “në këmbë”, protesta nga veriu në jug! Bllokohen akset kryesore
11/12 20:16
Mijëra studentë protestojnë para MAS, qindra të tjerë bllokojnë “Zogun e Zi”
11/12 20:11
Shkodër, protestuesit djegin gomat
11/12 17:23
Çmimi i naftës, bllokohet për 1 orë autostrada Elbasan-Tiranë
11/12 17:12
Protesta për çmimin e naftës, bllokohen rrugët edhe në Korçë
11/12 17:10
Çmimi i naftës, në protesta edhe banorët e Vlorës
11/12 17:09
Fieri në protestë për çmimin e naftës, “bllokon” jugun
11/12 17:02