Shirli Valentina, një shfaqje për burrat
05/02/2018 15:46

Ajo është një 42-vjeçare që ka rritur dy fëmijë dhe e ka lënë jetën e saj ta rrëmbejë rutina. Ndërsa tashmë e ka kuptuar që duhet t’i rikthehet edhe njëherë kohës kur ishte një çupëlinë e mbushur plot me ëndrra për të ardhmen.

Reformimi, Akademia e Shkencave ngre grupin e punës
21/02 21:13
“Të mbrojmë shqipen”
21/02 20:31
Çfarë ishte komunizmi? Ekspozita në pavijonin e diktaturës
20/02 15:14
“Akuarel” triumfon në Londër
19/02 15:56
Vitrina e Librit, 18 Shkurt 2018
18/02 20:02
“Nudo” në Tiranë, artistët shqiptarë ekspozojnë punimet artistike
18/02 17:12
“Dua të të bëj të lumtur”, premiera sonte në Top Channel
17/02 12:21
20 vjet Top Albania Radio
15/02 15:35
Tirana Art Fest, Veliaj: Të mos humbasim kohë duke penguar njëri-tjetrin
15/02 15:10
Gala austriake. Në Pallatin e Kongreseve, Vjena përshëndet Tiranën
15/02 10:16
20 vjet dashuri, sot ditëlindja e Top Albania Radios
14/02 15:50
Dita e Radios, nga “Ju flet Tirana”
13/02 15:41
Kumbaro: Nuk ka projekt për teatrin
13/02 15:26
Pas Robert Ndrenikës, edhe Bujar Asqeriu kundër politikës
12/02 15:41
Bujar Asqeriu: Këta nuk e kuptojnë çfarë është artisti
12/02 15:34
Zhvendosja e teatrit,aktorët: Ministrja nuk na pyeti
10/02 15:09
Arkiva e Reuf Ficos. E merr në dorëzim AQSH, së shpejti e hapur për publikun
09/02 20:58
Kumbaro: Dialog me artistët; Ishin dakord të lëvizin nga TK
09/02 15:34
“Turbina” mbyllet për artistin
09/02 15:12
Monologu i Robert Ndrenikës për gjendjen e Teatrit
08/02 23:47