Shënon Asani, por Partizani i pafat eliminohet nga Sheriffi
02/08/2019 06:29

Partizani nuk ia del të mbajë lart flamurin e skuadrave shqiptare në Europa League. Edhe pse iu afrua mrekullisë, skuadra kampione e Shqipërisë nuk arriti të fitonte ndaj Sheriffit të Tiraspolit, duke barazuar 1-1 në transfertë, ndërkohë që sfida e parë në “Selman Stërmasi” kishte përfunduar 0-1.

Hetimi për shkarkimin e Trump/ Çfarë efekti dhe ndikimi kanë dhënë këto seanca në SHBA
22/11 20:25
Meta: Referendum për t’i dhënë fund degradimit të vendit
22/11 20:24
A e zëvendëson ‘Mini-Shengeni Ballkanik’ procesin e anëtarësimit në BE?
22/11 20:21
Deklaratat kundër ambasadorëve/ Kocijancic: Krejtësisht të papranueshme
22/11 20:18
Kryetarja e CDU-së kërcënon se do të heqë dorë nga posti
22/11 20:16
Edicioni Informativ, 22 Nëntor 2019, Ora 19:30
22/11 20:12
“Qeveria kundër qeverisë”/ Në mungesë të opozitës, oponencën e bëjnë ish-ministrat
22/11 20:00
Takimi Kurti-Mustafa/ Marrëveshja arrihet 4 ditë certifikimit të rezultatit zgjedhor
22/11 19:52
Kryeministri i Hungarisë vlerëson miratimin e Oliver Varhelyi: Suksesi më i madh diplomatik
22/11 19:51
Dokumenti sekret i Metës lexohet në Kuvend/ Deputetët: Informacioni ishte i dobët
22/11 19:42
Kushtetuesja heq Besnik Muçin/ Presidenti shpall vakancën për vendin bosh në Gjykatë
22/11 19:40
DASH: Po ndjekim situatën pas komenteve të Presidentit Meta
22/11 19:39
Shqipëria e para/ Meta thërret popullin: Merrni në dorë fatin tuaj
22/11 19:35
Kryeqyteti Europian i Rinisë, Veliaj tregon se çfarë do ndodhë në 2022
22/11 19:32
Ersekë/ Dy vëllezër rrahin keq një person
22/11 19:10
Dhoma italiane e tregtisë/ Inaugurohet në Vlorë, nis dhe java italiane e kuzhinës
22/11 18:20
Prezantimi i Teslas së re, Elon Musk sërish në siklet
22/11 17:09
Epidemi globale- Mungesë aktiviteti në fëmijëri
22/11 17:06
Emigranti rikthehet bujk/ Pas 21 vitesh në Spanjë, ndërton sera në Tragjas të Vlorës
22/11 16:56
Prishtinë/ Takimi për qeverisje, Kurti takon sot Mustafën
22/11 16:50