Shëngjini, plazhi i Kosovës/ Janë të shumtë ata që pushojnë, apo që kanë blerë edhe shtëpi
20/08/2019 12:37

Sot pa frikë mund të thuhet se Shëngjini është plazhi i pushuesve të ardhur nga Kosova.

Fshati ku nuk ka filluar shkolla/ Klos, prindërit nuk i çojnë fëmijët se nuk ka banjo dhe drita
20/09 14:05
Mes burimeve pa ujë/ Labova e Vogël e merr ujin me tuba plastike
20/09 14:03
Universitetet, 18 mijë vende të lira/ Nis raundi i dytë i regjistrimeve për studentët
20/09 13:50
Huawei Mate 30, telefoni i parë pa “Google”
19/09 19:44
Kadastra e Lezhës, endje pa fund/ Punë që nuk mbaron në asnjë stinë
19/09 12:36
Rimbursimi, dy herë në vit te mjeku/ Ndryshon rregullorja për të sëmurët kronikë
19/09 12:23
Digitalb për Kolonjën/ Promovohet super oferta e dedikuar për çdo familje kolonjare
19/09 10:54
Vrapim në shtigjet e Voskopojës, garues nga 20 vende të botës, mes tyre edhe një 83 vjeçar
15/09 23:19
Studentja që njeh vetëm notën 10/ Ekselentja e diplomuar për mjekësi me ofertë nga Gjermania
15/09 23:14
Emocionet e klasës së parë/ Fëmijët mbyllin pushimet dhe bëhen gati të nisin shkollën
15/09 23:12
Plazh në vjeshtë/ Në Durrës pushues të shumtë këtë fundjavë
15/09 23:10
Plastika për suvenire/ Nisma e të rinjve në Tepelenë për të shpëtuar nga ndotja
15/09 12:16
Mbyllet raundi i parë i regjistrimeve/ 15 mijë maturantë zgjedhin degët, 8 mijë të tjera kanë fazën e dytë
15/09 12:10
Digitalb ndihmon jetimët/ Kavajë, libra dhe çanta për ditën e parë të shkollës
14/09 12:11
Ankthi i fëmijëve për shkollën/ Pediatrja e njohur: Prindërit të shmangin autoritetin përmes frikës
08/09 22:35
“Ilegal Techno” në Vilë Bashtovë. Mijëra të rinj nga e gjithë bota festojnë në plazhin shqiptar
05/09 20:01
Publikohet raporti final/ OSBE: 20 rekomandime për 30 qershorin
05/09 08:45
“Dua të bëhem polic”, hyjnë në provim 2120 kandidatë. Zgjidhen 500
04/09 08:34
Ekselentët drejt Moskës/ Gjimnazistët e Tiranës në olimpiadën e Metropoleve
01/09 22:28
Në taksinë e Elvis Presley/ Por s’mund të jesh pasagjer po nuk ke dëgjuar një këngë të artistit
01/09 22:16