Shefja e Epidemiologjise në ISHP tregon se si përzgjidhen njerëzit të cilëve u bëhet tamponi
31/03/2020 21:50

“Open”, emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Eni Vasili falenderon stafin pas maratonës së “koronavirusit”, njihuni me ekipin e Open- 29 Maj 2020
29/05 12:19
Open- ‘Opozita dhe Reforma Zgjedhore’, Grida Duma dhe Petrit Vasili përplasen me analistët
29/05 02:56
Sejamini-Kollçakut: Ata që kanë shumicën duhet të qeverisin, debati i plotë
29/05 00:13
Diplomate gangstera që flasin në emër te Amerikës, Bushati komenton vendimin e GJK
29/05 00:13
Bie zyrtarisht Qeveri e Kurtit, Nënkryetrja e VV Kollçaku flet për aksionin politik
29/05 00:12
A ka përplasje brenda Opozitës dhe marrëveshje Rama-Basha? Ja çfarë thotë Bushati
28/05 23:44
Mertiri, Bushati dhe Vasili devijojnë nga debati për Opozitën dhe e kthejnë në personale
28/05 23:18
Ka mënyrë tjetër për të ardhur në pushtet përveçse me zgjedhje? Sejamini replikon me Dumen
28/05 22:56
“Kemi parë palaço sa të duash në këtë vend”, Duma dhe Bushati përplasen në Open
28/05 22:56
A do të zgjidhet një herë e mirë problemi i zgjedhjeve në Shqipëri? Debat mes Vasilit dhe Sejaminit
28/05 22:50
Vasili përsërit akuzat ndaj ndërkombëtarëve, Bushati: PD heshti pas mesazhit te diplomatit
28/05 22:50
“Opozitë që do ti pëlqejë Ambasadorëve”, Bushati “thumbon” Dumën për aksionin opozitar
28/05 22:06
Andi Bushati kundër Vasilit dhe Dumës: Tryeza për Reformën Zgjedhore në favor të Ramës
28/05 22:04
Nënkryetari i LSI Petrit Vasili akuzon Qeverinë për mungesë vullneti për Reformën Zgjedhore
28/05 22:04
“Nuk ka marrëveshje”, Petrit Vasili flet në Open pas 4 orë diskutimesh në Këshillin Politik
28/05 22:04
Çfarë e detyroi Opozitën të ndryshojë mendim për zgjedhjet? Grida Duma flet në Open
28/05 22:04
Open- ‘Rritja e numrit të infektuarve’, flasin mjekët Pipero, Brataj, Alimehmeti, Stroni dhe Sulçebe
28/05 02:29
Pano Soko: Nuk është çështje vullneti, ka një ligj që e detyron Qeverinë të paguajë dëmet
28/05 01:06
“Lëri të vdesin, dashnor i Rajonit”, debat i nxehtë mes Bushatit, Abilekajt, Kadise dhe Sokos
28/05 00:17
“Vendi qeveriset me WhatsApp nga Surreli”, përplasen Abilekaj dhe Bushati
28/05 00:17