SHBA dhe BE rol kyç për paktin! Përshëndesin uljen në tryezë të palëve, ironizon Topalli dhe Patozi
15/01/2020 02:02

Ndërkombëtarët ishin protagonistët kryesorë edhe këtë herë për arritjen e marrëveshjes mes politikës shqiptare dhe të parët të cilët përshëndetën produktin për të cilin u angazhuan për më shumë se një vit me përfaqësuesit e dy selive kryesore.

Aksident në Vlorë, përfshihen tre makina. 3 të plagosur
27/01 22:44
Rama takon Merkel/ Kancelarja: Do jemi në konferencën e donatorëve për Shqipërinë
27/01 22:27
Përkujtohet holokausti/ 75 vjet nga lirimi i kampit të Aushvicit
27/01 20:55
Edicioni Informativ, 27 Janar 2020, Ora 19:30
27/01 20:45
Tragjedia Bryant/ A kishte faj piloti?
27/01 20:25
Rishfaqet ISIS/ Kërcënon të sulmojë Izraelin
27/01 20:10
Pas Grenellit, Borell/ Kryediplomati i BE, në Prishtinë e Beograd
27/01 20:08
Ekspozita e Hasan Nallbanit/ Vjen në 85 vjetorin e lindjes së piktorit
27/01 19:59
Kalendari i reformës zgjedhore/ Përfaqësuesit politik dhe ekspertët vendosin afatet deri në 15 mars
27/01 19:52
Inxhinieri iranian në gjykatë/ Arrestimi i tij 5 muaj më parë u mbajt në sekret të plotë
27/01 19:49
Lobimi rus/ Pushimi i çeshtjes së Bashës, prokuroria apelon
27/01 19:48
81 të vdekur, 3 mijë të infektuar/ Koronavirusi, dyshohet që në kinë të jenë 100 mijë persona të prekur
27/01 19:40
Takimi me Ramën/ Merkel: Tërmeti goditje e rëndë për Shqipërinë, ju ndihmojmë
27/01 19:39
Lajme WEB – Ora 19:00 – 27 Janar 2020
27/01 19:00
Vdekja e dy foshnjeve në Berat, nëna tregon me lot në sy momentin kur i ka gjetur pa jetë
27/01 18:24
Mbyllet Bypass-i Fierit/ ‘Stop’ deri në mbarim të punimeve
27/01 17:22
Anita Haradinaj: Ju rrëfej, pse po vij kaq shpesh në Tiranë
27/01 17:17
Rama takon Merkel/ Kancelarja: Do jemi në konferencën e donatorëve për Shqipërinë
27/01 16:40
Qeveria turke: Presim termet 7,5 në Stamboll
27/01 16:36
Edicioni Informativ, 27 Janar 2020, Ora 15:00
27/01 16:19