Sfida e Kiara Titos: Këndon live në studio këngën e Andi Shkozës
11/11/2019 19:31
E paragjykonin për zërin, Viola Gjoleka: Kisha frikë të hapja…
01/07 20:17
Mezi përballoja faturat, jetesa e vështirë e Violës kur erdhi në Tiranë
01/07 20:17
Pse u largua nga Anabel? Viola nuk e kursen përgjigjen!
01/07 20:17
Megi shoqja më e ngushtë? Ja këshilla që i dha para se të vinte në emision
01/07 20:16
Me aheng dhe raki, ja si u festua nga ballkoni i Nivicës në studion e “Ftesë në 5”
01/07 20:16
Kënga për Kurveleshin ndez atmosferën, por mos e humb as reagimin spontan të Bietës!
01/07 20:16
Lisa të shenjtë dhe shpendë të rrallë, pse duhet të nisesh direkt për Nivicë
01/07 20:15
Ftesë në 5, Pa filtra si Viola Gjoleka: Largimi nga Anabel & raporti me vajzat, 1 Korrik 2020, Pjesa 1
01/07 19:33
Ftesë në 5, Nivica, fshati mbi kanion që po “pushtohet” nga turistët, 1 Korrik 2020, Pjesa 2
01/07 19:33
Ftesë në 5, Çfarë shijohet në Nivicë sipas Auronit, Deboras & Fatjonit, 1 Korrik 2020, Pjesa 3
01/07 19:33
Ftesë në 5, Një penel mbi sy & buzët e kuqe, çfarë të bën të kthesh kokën? 30 Qershor 2020, Pjesa 1
30/06 20:28
Ftesë në 5, Sa të mban me hatër bukuria sipas Sidorelës, Valbonës & Enxhit, 30 Qershor 2020, Pjesa 2
30/06 20:28
Ftesë në 5, Alket Zaimi i “ Djemve të Vjosës”: Ja çfarë po ndodh me grupin, 30 Qershor 2020, Pjesa 3
30/06 20:28
Ftesë në 5, “Majem”! Në krahët e kujt do të bjerë Nita Latifi? 30 Qershor 2020, Pjesa 4
30/06 20:28
Përdor foton e profilit për të tërhequr të ftuarit, gazetarja sportive e thotë troç
30/06 20:24
Nuk je moderatore ti, je kalama! Çfarë i ndodhi Valbonës?
30/06 20:24
Iii ti s’je aq e bukur sa në tv, skena e sikletshme e gazetares me shitësen e bukës
30/06 20:23
Bieta Sulo largohet nga studio në mes të emisionit: Unë po iki, vazhdojeni ju…
30/06 20:23
Habit moderatorja sportive: Jam shumë bionde, Ja ç’ më gjeti një ditë!
30/06 20:22
Surprizon këngëtarja, shumë shpejt do e shihni në këtë format televiziv!
30/06 20:21