Seriali i famshëm televiziv “Friends” rikthehet sërish
07/09/2019 17:24

Përvjetori i 25-të i serialit tejet të dashur për publikun ``Friends``, vazhdon të kremtohet me rikthimin e tij në vëmendje përmes formave nga më të ndryshmet. Një apartament i ri me temë nga ky show i famshëm televiziv, është çelur në New York, dhe interesi ishte i menjëhershëm.

“Fake news” i parë/ Kur në Amerikën e 1938 u njoftua zbritja e marsianëve
23/09 19:48
Falimenton kompania turistike, “Thomas Cook” le në tokë mijëra pasagjerë britanikë
23/09 17:58
Lindje- Perëndim/ Kush i goditi rafineritë saudite të naftës dhe rizgjoi rrezikun e luftës me Iranin!
22/09 17:00
Stambolli i papërgatitur/ Një tërmet si i yni mund t’u merrte jetën 30 mijë njerëzve
22/09 15:30
Vendimi i SHBA/ Operacione ndihme pas sulmeve terroriste në impiantet e naftës
21/09 13:26
Bill de Blasio tërhiqet nga gara presidenciale
20/09 19:52
Zebra me pika, krijesa e rrallë “çmend” turistët
20/09 14:13
Trudeau ‘racist’/ Kryeministri kanadez në telashe
20/09 08:02
‘Versaja’ e vogël, grabitet kështjella në Francë
19/09 20:04
“Space X” synon Marsin, bazë lançimi në Teksas
19/09 20:01
Izrael/ Qeveri uniteti, Benny Gantz: Me mua Kryeministër
19/09 19:46
‘For the record’, David Cameron boton kujtimet
19/09 19:41
Rikthehet Celine Dion, nis turneun botëror nga vendlindja Quebec
19/09 14:15
Çfarë dreqin janë këto? Videot e UFO-ve qenkan të vërteta
19/09 12:47
Instagrami merr masa! Mjaft më me produktet e humbjes në peshë
19/09 12:42
Presidenti Trump zgjedh pasuesin e Bolton
18/09 21:03
Shtohet fluksi i emigrantëve, 26% më shumë se një vit më parë
18/09 16:26
Modelja 60-vjeçare ndjek ritmin e javës së modës si koleget e reja
18/09 16:15
Victoria Beckham flet për bullizmin në shkollë : Edhe mua më tallnin
18/09 16:03
OBSH: Bota e rrezikuar nga epidemitë, 80 milionë persona do të vdisnin
18/09 15:36