Serbia tregon “muskujt”, stërvitje pas incidentit në Mitrovicë
30/03/2018 13:27

Nën vështrimin e mprehtë të presidentit Aleksandar Vuçiç dhe diplomatëve të huaj, ushtria e Serbisë tregoi muskujt të enjten, duke qëlluar me municione luftarake në një sulm të improvizuar ndaj pozicioneve të kryengritësve, në një zone stërvitjesh në lindje të Beogradit.