Serbi, shkrin akulli, kaos në Danub
20/02/2012 21:00

Një shkrirje e papritur e akullit ka futur në kaos lumin Danub, në degën që kalon në kryeqytetin serb, Beograd, ku akulli ka dëmtuar varka, mjete të tjera lundruese dhe restorante buzë lumit.

Përgjegjësia për Srebrenicën, Gjykata supreme: Trupat holandeze pjesërisht fajtorë
19/07 16:20
Tërmeti i fuqishëm godet Athinën
19/07 16:14
Greqi, betohen deputetët/ Që nga koha e juntës ushtarake parlamenti përbëhet nga 6 parti
17/07 19:07
Lindje-Perëndim: Përse e braktisën grekët Tsiprasin?!
16/07 15:49
Maqedoni, dorëhiqet kryeprokurorja speciale Katica Janeva
16/07 14:44
Përmbytje në Greqi/ Ekspertët: Kjo verë e pazakontë
15/07 13:02
Shkrihet Ministria e Emigracionit/ Greqi, ky dikaster i kalon nën varësi Ministrisë së Rendit
12/07 02:43
Qeveria e re greke/ Kryeministri Micotaqis, mbledh kabinetin
10/07 20:03
Zaev “viktimë” e komedianëve rusë
10/07 05:07
Greqia në heshtje zgjedhore/ Të dielën mban zgjedhjet parlamentare, Demokracia e Re në avantazh
06/07 16:36
“Roamingu” në rajon/ Hyn në fuqi ulja e tarifave
02/07 16:44
Serbët mbyllin dyqanet në Mitrovicën e Veriut
02/07 06:08
Sekuestrohen 1.6 ton drogë në Greqi, kishte si destinacion Kinën
29/06 12:36
Greqia nënshkruan marrëveshjen, konçensioni për naftë në Detin Jon
28/06 07:40
Gjykata hungereze nuk e ekstradon Nikolla Gruevskin në Maqedoninë e Veriut
27/06 16:27
Zaev tërhiqet nga zgjedhjet e parakohshme: Riformatojmë qeverinë
17/06 16:30
Ambasadori i Gjermanisë në Shkup: Maqedonia e Veriut duhet të marrë një datë për negociatat
17/06 11:08
“Sanksione Shqipërisë”, lideri i opozitës greke: Kusht minoriteti grek
15/06 15:30
Vuçiç uron Trump për ditëlindje, e fton të vizitojë Serbinë
14/06 18:20
Negociatat në vjeshtë, Merkel i tregon Zaev qëndrimin gjerman
13/06 16:27