Serbi, protestat kundër Vuçiçit s’ndalen në Beograd
23/12/2018 14:49

Mijëra protestues marshuan të shtunën në kryeqytetin serb, Beograd, për të tretën javë radhazi kundër asaj që ata e quajnë “shtypje” nga ana e qeverisë së presidentit Aleksandar Vuçiç kundrejt opozitës dhe medieve.