Sekretet e aplikimit në një universitet amerikan
15/03/2019 11:46

Dhjetëra prindër në SHBA, përfshirë dy aktorë të njohura Lori Loughlin dhe Felicity Huffman u akuzuan këtë javë për vepra penale sepse kishin paguar nën dorë shuma të mëdha parash për të blerë pranimin e fëmijëve të tyre në universitete të njohura.

Kandidati për kreun e KE-së, Weber: Europa, e paplotë pa Ballkanin
18/03 10:01
Zelandë e Re, ndryshon ligji i armëve pas sulmeve në xhami
18/03 09:52
Pas 3 orë negociatash, policia qëllon 26-vjeçaren
17/03 09:15
Sërish protesta në Paris
16/03 21:54
Autori i masakrës në Zelandën e Re para gjykatës, nuk shfaq pendesë
16/03 21:52
Masakra në Zelandën e Re, autori adhurues i nacionalistëve ballkanas
15/03 20:23
Sulmi terrorist në xhami, rreth 50 të vrarë në Zelandën e Re
15/03 19:38
VIDEO – Pamjet e masakrës në Zelandën e Re
15/03 14:20
Londra: BE të shtyjë Brexit
15/03 11:51
Kërcënimi i Koresë së Veriut; Paralajmërohet rifillimi i testeve bërthamore
15/03 11:49
Sekretet e aplikimit në një universitet amerikan
15/03 11:46
Shtohet numri i viktimave në Zelandën e Re, autorët transmetuan LIVE sulmin
15/03 09:42
Beto O’Rourke nis rrugëtimin për President i SHBA
14/03 20:40
Fundoset anija italiane. U përfshi nga flakët në det, shpëtohet ekuipazhi
13/03 15:03
Energjia diellore. Ndërtohet centrali i parë në Amerikën Latine
13/03 14:59
Ku po shkon Britania e madhe? DW: Në fund BE do të pranojë shtyrjen
13/03 12:29
“Brexit”, May refuzohet sërish; Sot votohet për shkëputje “pa marrëveshje”
13/03 10:05
Dervishët fluturues; Nga Damasku në Paris për të dhënë spektakël
12/03 20:46
Boeing duhet të ndryshojë! Urdhërohet të rishikojë programin e avionit “737 Max”
12/03 20:44
Partneri i Ferrarit zbulon krijimin më të ri në fushën e supermakinave
12/03 20:10