Rusia, plan mashtrimi me dopingun edhe në botëror
14/01/2018 13:13

Hija e dopingut rus shfaqet edhe në futboll. Sipas tabloidit britanik ‘Daily Mail’, përfaqësuesja ruse po mendon të aktivizoje futbollistë të dopuar në Botërorin e këtij viti dhe për të evituar sanksionet ishte përpiluar plani për ndërrimin e kampioneve të urinës së lojtarëve.

Fitorja, detyrim për Gjermaninë
16/10 12:52
Duka, në një intervistë ndryshe në “Shiko Kush LUAN”
14/10 12:39
Ish-mesfushori legjendar i bardhebluve merr drejtimin e Tiranës
13/10 12:41
Ze Maria: Gabova unë; Halili zgjidh kontratën me brazilianin
12/10 15:03
Konfuzioni me Luiza Gegën, finishin e kaloi e dyta, por në kronometër doli e para
09/10 21:09
Panucci “zbërthen” Jordaninë: Ekip i nivelit tonë, portat e Kombëtares të hapura
09/10 20:43
Ylli Shameti: Kemi humbur me dy rivalë direkt, është faji ynë
08/10 23:44
Partizani për titull? Gazmend Demi ende s’e thotë hapur
08/10 23:43
Humbja me Partizanin, Gjici ua vë fajin mungesës dhe dëmtimeve
08/10 23:41
Armando Cungu: Rexhinaldo problemi i Kukësit
08/10 20:53
Skënder Gega zbulon projektin e Partizanit, përtej fazës së parë
08/10 20:46
Olsi Rama zbulon “çelësin e suksesit” të këtij Partizani
08/10 19:59
Konferenca e befasishme, Panucci flet për lojtarët e rinj, por dhe të ardhmen e tij
07/10 22:55
Sfida ndaj Partizanit, Cungu: Do të luajmë për fitore
07/10 22:53
Kombëtarja U21 gati për Spanjën, Bushi tregon lojtarët e grumbulluar
05/10 15:19
Karius nuk i ka harruar gafat, “merr në qafë” edhe Besiktasin
05/10 03:30
Calja shpallet “Qytetar Nderi” i Cërrikut
04/10 21:04
Superliga/ Fiton Tirana, Flamurtari pëson disfatë
03/10 22:28
Jordania e Izraeli, Panucci grumbullon 4 debutues për ndeshjet e tetorit
02/10 20:30
Ze Maria qëndron te Tirana: Kam mbështetjen e skuadrës, nuk qëndroj për parà
01/10 20:30