Rusia, plan mashtrimi me dopingun edhe në botëror
14/01/2018 13:13

Hija e dopingut rus shfaqet edhe në futboll. Sipas tabloidit britanik ‘Daily Mail’, përfaqësuesja ruse po mendon të aktivizoje futbollistë të dopuar në Botërorin e këtij viti dhe për të evituar sanksionet ishte përpiluar plani për ndërrimin e kampioneve të urinës së lojtarëve.

Kriza e peshëngritjes; Trajneri Zef Kovaçi shpjegon pse sportistët marrin doping
20/01 22:58
Indinjohen peshëngritesit: Duam zgjedhje të parakohshme
20/01 15:29
Gara për kreun e FSHF, kryebashkiakët kërkojnë të drejtën e votës
20/01 00:27
UEFA: Politika larg futbollit! Drejtori i Komunikimit komenton garën në FSHF
17/01 19:25
Nis puna për zyrat e reja të FSHF-së
15/01 15:34
Rusia, plan mashtrimi me dopingun edhe në botëror
14/01 13:13
Shoqatat Rajonale, FSHF-Nuk janë entitete fantazmë
13/01 15:28
Nga politika, në sport, Fino shpalos platformën
12/01 20:21
Duka për president, komenton rivalin e pritshëm
11/01 21:35
Rally Dakar, fiton Barreda; tërhiqet Loeb
11/01 14:45
NBA, dorëzohet Golden State
11/01 13:14
Duka kërkon një tjetër mandat përballë deputetit Fino
10/01 20:52
Lojërat dimërore 2018, sulm kibernetik ndaj evenimentit
08/01 15:14
Rally Dakar, Barredes dhe Despres triumfojnë në etapën e dytë
08/01 12:14
Sukaj kthehet në shtëpi, merkato sulmuesish në Superiore
05/01 21:04
3 kundër 100
05/01 10:20
Ministrja serbe për Ballist Morinën: Nuk e dimë kur do ekstradohet
03/01 15:22
Peter Pacult në drejtimin e Kukësit
03/01 14:54
Stadiumi i çuditshëm i Botërorit
03/01 14:16
Mike Tyson bëhet kultivues marijuane
03/01 14:05