Rrëfimi i pazakontë i Haradinajt nga burgosjet deri tek vendimet që ndikuan në rezultatin e AAK
23/01/2020 22:33

“Open”, emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open- Koronavirus po afrohet.Pamje ekslusive nga zonat e karantinës në Itali.Flasin mjekët Shqiptarë
25/02 03:09
Frika nga koronavirus, çmimet për maskat dhe dizifektantët rriten në stratosferë
24/02 23:07
Flet në Open shefi i kardiokirurgjisë që “tronditi” rrjetin me statusin për koronavirusin
24/02 22:55
Igli Tare flet për Open: Ja çfarë do të ndodhë me kampionatin Italian
24/02 22:54
Ja çfarë ndodh me kontrollet në Rinas për koronavirusin, pamje eksluzive nga Aeroporti
24/02 22:54
Manastirliu flet në Open për 8 rastet e dyshuara me Coronavirus dhe karantinat
24/02 22:21
“Beselidhja” e Presidentit Meta në 2 Mars, flet për herë të parë Manastirliu…
24/02 22:10
Mjeku infeksionit Arjan Harxhi tregon se si mund të merret koronavirusi, ja ku duhet bërë kujdes
24/02 22:10
Open- “Do të arrestohet në flagrancë”, Ngjela akuzon Metën, debaton me Balliun, Çupin dhe Dervishajn
21/02 01:54
Ja çfarë pritet të ndodhë me 2 Mars, flasin në Open: Ngjela, Çupi, Balliu dhe Kadilli
21/02 00:30
Këshilltari i Presidentit Meta, Dervishaj zbulon dekretin që do firmosë Meta në 2 Mars
20/02 22:45
Deklarata surprizuese e Ngjelës: Në zgjedhjet e vitit 2021 Rama dhe Basha nuk marrin pjesë
20/02 22:44
Kadilli: Zbardh skemën, ja qëllimi i Mazhorancës ndaj Presidentit dhe reagimi i Metës
20/02 22:26
Frrok Çupi: Ilir Meta po kërcënon Amerikën. Vendi ndodhet në një “fluskë” frike
20/02 22:23
Ndizet debati në Open, Eni Vasili të ftuarve: Ju kërkoj të gjykoni me mëndje të ftohtë
20/02 22:23
Këshilltari i Metës përplaset me Ngjelën dhe Çupin në Open. “Nuk ju lejoj të fyeni Presidentin”
20/02 22:20
“Ti mund ta kesh profesion të mbrosh një budalla”, replika të forta me Ngjelës dhe Balliut
20/02 22:16
Av. Ngjela paralajmëron arrestimin e Metës nëse del në shesh, citon kodin penal
20/02 22:16
Open- Nga duartrokitjet për Ramën tek “kërcënimet” për tanke. Meta: Jam i përgatitur për gjithçka
18/02 01:30
Meta komenton padinë e Ramës ndaj Haradinajt, “veprim pa sens, nuk le impakt pozitiv”
17/02 23:53