Rikthimi i Starovës, Olsi Rama: Tek Partizani nuk vendosin lojtarët
20/12/2017 20:14

Tek Partizani vendosin drejtuesit dhe rikthimi i Sulejman Starovës në krye të ekipit pas humbjes 5-0 në Gjirokastër me Luftëtarin ishte një sinjal për t’i konfirmuar edhe një herë lojtarëve këtë gjë. Kështu ka argumentuar këtë vendim drejtori i klubit të kuq, Olsi Rama.