Rikthimi i Shqiptarëve/ Në Rinas pritet të mbërrijnë edhe sot ata që mbetën jashtë vendit
29/03/2020 16:08

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News- Emërimet në Kushtetuese/ Draftraporti i Komisionit të Venecias
30/05 01:17
Top News – Digjet peshkarexha/ Porto-Romano, shpëton ekuipazhi
29/05 22:56
Top New – Basha takim me njësinë 8 ‘biznesi i vogël pa pagë lufte’
29/05 22:45
Top News – “Kryqëzohet” Ardi Veliu/ Sulmoi nënën e minorenit të dhunuar
29/05 21:00
Top News – Mjetet do lëvizin lirshëm/ Pas 1 qershorit, lehtësime të tjera
29/05 20:58
Shkollat u mbyllën në shtëpi/ Përveç maturantëve, të tjerët përfunduan këtë vit me mësimin online
29/05 19:33
Rikthimi në kopshte dhe çerdhe/ Regjistrimet për vitin tjetër nisin në fund të qershorit
29/05 19:32
Nisi aplikimi për subvencionet/ Lushnje, në tre orë aplikojnë një mijë fermerë të zonës
29/05 19:27
Protestë për dritat/ Banorët e fshatit Topojan në Fier: Na u shkatërruan pajisjet
29/05 19:27
Përplasen drejtorët e burgjeve/ Shkak telefoni që iu gjet në qeli të arrestuarve të dosjes “Volvo4”
29/05 19:19
Meta: Do dekretoj zgjedhjet/ Presidenti: Pres përfundimin e reformës zgjedhore
29/05 19:11
Reforma, ngec tek teknologjia/ PS dhe opozita nuk bien dakord për votim dhe numërim elektronik
29/05 19:08
Fundjava hapet për qytetarët/ Nga 1 qershori nuk ka kufizime, përveç transportit publik
29/05 19:06
Video e nënës së 15-vjeçarit me pistoletë në dorë, Veliu: Më është nxjerr fjala jashtë kontekstit
29/05 19:05
Top News – Kompania ‘Wizz Air’/ Nga 1 korriku bazë me tre avionë në Rinas
29/05 17:55
Greqia do hapë kufirin/ Nga 15 qershori do të nisin lëvizjet edhe nga Shqipëria
29/05 16:25
“Dita e zgjedhjeve, pa konsultime”/ Presidenti Meta: Po pres përfundimin e reformës zgjedhore
29/05 16:23
23 të infektuar, sërish mes mjekëve/ Rastet e reja në Tiranë, Lushnje, Mat, Sarandë e Durrës
29/05 16:14
Merr flakë një anije peshkimi në Durrës, shpëtohen tre marinarët
29/05 16:07
Izolimi falimenton bizneset/ Kufizimet e pandemisë kanë boshatisur njësitë e shërbimit
29/05 16:06