Rikthehen reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për sot
02/10/2019 07:51

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do të shtohen në pjesën e dytë të ditës duke rikthyer reshjet e shiut, të cilat do prekin disa qytete gjatë mbrëmjes.

1 kg tartuf i bardhë shitet në ankand 120 mijë euro
11/11 20:26
Edicioni Informativ, 11 Nëntor 2019, Ora 19:30
11/11 20:13
Eventi i rrallë/ Mërkuri “sfilatë” para Diellit
11/11 20:13
Presidenti kinez vizitë dy ditore në Athinë
11/11 20:03
Tërmet 5.4 ballë në Francë, 4 të lënduar
11/11 20:00
Gjobat e AKU nuk anulohen- Kuvendi rrëzon propozimin e socialistit Ilir Beqja
11/11 19:54
Dita e beqarëve, rekord shitjesh në “Alibaba”
11/11 19:51
Alkool dhe duhan në shkollë! Si shkelet ligji që ndalon përdorimin nga minorenët
11/11 19:49
Drogë nga deti, pako kokaine në plazhet franceze
11/11 19:48
Kuvendi kundër Presidentit- Nuk pranon ngrirjen për gjykatën Kushtetuese, kalon në votim
11/11 19:45
Alvin sonte në “Open”! Flasin të afërmit dhe gazetarët e Le Iene
11/11 18:51
Turqia kthen përkrahësit e IS-it në Evropë
11/11 17:54
Zjarret në Australi, kërcënim “katastrofik”/ Shpallet gjendje e jashtëzakonshme
11/11 17:53
Hong Kong, plagoset rëndë protestuesi
11/11 17:49
Kufizimi i shpejtësisë së anijeve mund të sjellë “përfitime” të mëdha
11/11 17:41
Ish-ambasadorja Nikki Haley kritikon shkarkimin e Trump
11/11 17:20
Liga e legjendave/ “FunPlus Phoenix” nga Kina fiton titullin
11/11 17:11
Shtëpia-kapsulë, parukierja që jeton në 3 metra katrorë
11/11 17:08
Album për Mid’hat Frashërin- U përgatit nga instituti Lumo Skëndo
11/11 16:59
Fundjava tragjike e tre 17-vjeçarëve! Adoleshentët humbën jetën në aksidente fatale
11/11 16:38