Rikonstruksioni i TKOB, Kumbaro inspekton punimet
20/09/2017 00:00

Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro ka inspektuar këtë të mërkurë punimet që po kryhen në zbatimin e projektit për rikonstruksionin e Teatrit të Operas dhe Baletit.

“Ka një mesazh për ty”, premierë në “Petro Marko”
24/02 12:26
A po i vret teatri artistët?
23/02 20:10
Teatër pa kulla; Projekti final pas vendimit të kryeministrit
23/02 15:49
“Opera Soul” në tur, orkestra e operas do japë koncerte pa biletë
23/02 12:17
Reformimi, Akademia e Shkencave ngre grupin e punës
21/02 21:13
“Të mbrojmë shqipen”
21/02 20:31
Çfarë ishte komunizmi? Ekspozita në pavijonin e diktaturës
20/02 15:14
“Akuarel” triumfon në Londër
19/02 15:56
Vitrina e Librit, 18 Shkurt 2018
18/02 20:02
“Nudo” në Tiranë, artistët shqiptarë ekspozojnë punimet artistike
18/02 17:12
“Dua të të bëj të lumtur”, premiera sonte në Top Channel
17/02 12:21
20 vjet Top Albania Radio
15/02 15:35
Tirana Art Fest, Veliaj: Të mos humbasim kohë duke penguar njëri-tjetrin
15/02 15:10
Gala austriake. Në Pallatin e Kongreseve, Vjena përshëndet Tiranën
15/02 10:16
20 vjet dashuri, sot ditëlindja e Top Albania Radios
14/02 15:50
Dita e Radios, nga “Ju flet Tirana”
13/02 15:41
Kumbaro: Nuk ka projekt për teatrin
13/02 15:26
Pas Robert Ndrenikës, edhe Bujar Asqeriu kundër politikës
12/02 15:41
Bujar Asqeriu: Këta nuk e kuptojnë çfarë është artisti
12/02 15:34
Zhvendosja e teatrit,aktorët: Ministrja nuk na pyeti
10/02 15:09