Rezultatet negative, Milinkoviç dhe Nexhipi largohen nga Kukësi
23/12/2017 12:21

Mladen Milinkoviç nuk do të jetë më trajner i Kukësit. Lajmi u paralajmërua nga vetë trajneri serb, pas sfidës me Luftëtarin, ku verilindorët u mposhtën me rezultatin 1-2, ndërsa u konfirmua edhe në orët e vona të mbrëmjes së të premtes.