Replikat Rama-Lu/ Ambasadori: Për Xhafajn të flasë në emrin e tij dhe jo në emrin tonë
11/05/2018 20:45

Fatmir Xhafaj u mbrojt nga kryeministri Rama përmes ambasadorit amerikan.

Balla i përgjigjet PD-së: Bego, çështja “Babale 3”
20/08 22:13
PD: Bega, lidhje me qeverinë. Paloka: Përse nuk reagon policia dhe Prokuroria?
19/08 15:31
Rama bashkëbisedon me Akademinë “100 Fshatrat”, në Jalë
19/08 14:52
PD, Salianji: Prokuroria të reagojë për përgjimet e socialistit Çyrbja
18/08 15:20
Gushti i politikës/ Çështjet kyçe mbeten pezull, parlamentarët nuk prishin pushimet
17/08 20:59
Alibeaj akuzon deputetin socialist: Është anëtar i bandës së Shullazit
17/08 19:33
Politikanët, në det e në mal. Ulin “armët” edhe në rrjetet sociale
07/08 21:44
“Politika po zvarrit SPAK, kanë frikë nga arrestimet”
02/08 20:17
Basha komenton raportin e DASH-it
31/07 12:12
Projektligji për avokatinë/ Përjashtimi i të shkarkuarve nga vettingu, ndesh me vendimin e kushtetueses
29/07 15:56
Meta nuk dekreton teatrin
27/07 22:01
PD sulmon Top Channel, kërkon bojkot se nuk u transmetuan deklaratat
26/07 20:13
Kuvendi në sesionin e sherreve. Aspak konsensus, shumë konfliktualitet
24/07 20:38
Si u bllokua Magjistratura
24/07 20:23
Mbyllet seanca në Kuvend, shtyhet ligji për magjistratët
23/07 15:38
POLITIKË TË FUNDIT Basha në Durrës: Të ndalojmë Ramën dhe Dakon me diktaturën e tyre të krimit
21/07 15:37
Basha mesazh kompanisë “Fusha shpk”: Nuk do gëzoni asnjë qindarkë nga afera me Teatrin
20/07 21:53
I refuzohet kërkesa për rivotimin e ligjit për teatrin, opozita largohet nga salla
19/07 15:29
Kritika e Tabakut: S’ka strukturë për hapjen e negociatave. Integrimi, pa strategji
17/07 20:59
Hahn jep detyrat e negociatave: Duhen ekspertë për integrimin në çdo dikaster
17/07 20:57