Replikat në distancë. Cakaj i përgjigjet Haradinajt për skenarin e ndarjes së territoreve
17/10/2019 23:32
Open- ‘Rrëfehet’ pas heshtjes 3 mujore Najada Çomo; debate për vetëvrasjet në familjen Josifi
07/07 02:40
“Anisa ishte e zgjuar, nuk e di sa të fortë ishin ata që e shplanë”, Anila Hoxha sjell dëshminë e të afërmit
06/07 23:33
Deklaratata e fortë e Anila Hoxhës: Në zonë kishte një grup fetar që u largua pas ngjarjes
06/07 23:31
“Horrori i Kombinatit”, Psikologia Arjana Muçaj dhe Pastori Akil Pano replikojnë në Open
06/07 23:31
Grupe Satanike, Pastori Akil Pano komenton fotot dhe shënimet në familjen Josifi
06/07 23:09
Ndoka merr në “mbrojtje”, Dëshmitarët e Jehovait, Iris Luarasi: Uroj të kesh lexuar për ta
06/07 23:08
Ndikimi i sekteve fetare tek vetëvrasjet, Nard Ndoka replikon me Anila Hoxhën
06/07 23:07
“Lyerja me uthull nuk është praktike Kristiane”, Pastori Pano: Festojmë vetëm ringjalljen e Krishtit
06/07 22:57
Dëshmia rrëqethëse e Blerta Josifit, Anila Hoxha: Disa detaje janë aq të tmerrshme sa nuk tregohen
06/07 22:56
Në pak ditë 2 mjekë humbën jetën nga virusi, Çomo ka edhe një apel për të gjithë qytetaret
06/07 22:44
A është Kryeministri Rama ai që vendos për strategjinë ndaj Koronavirus? Ja çfarë thotë Najada Çomo
06/07 22:20
Maskat dhe dorezat, sa na mbrojnë? Shefja e Infektivit Najada Çomo tregon se si të mbrohemi
06/07 22:16
A e ka ulur virusi agresivitetin? Najada Çomo jep lajmin e keq dhe bën apelin e fortë
06/07 22:16
Thirrja e fortë e shefes së infektivit: Koronavirus është realitet, hapja u perceptua gabim
06/07 22:14
Najada Çomo dhe Eni Vasili përloten pasi shefja e infektivit flet për “amanetet e fundit” të pacientëve
06/07 22:13
“Sëmundja më e tmerrshme me të cilën jam përballur”, Çomo flet për personat që ndërruan jetë
06/07 22:12
Shefja e Shërbimit Infektiv Najada Çomo tregon në Open nëse e ka kaluar kovidin apo jo
06/07 22:12
Najada Çomo: Ja përse zgjodha Open për t’u rrëfyer pas shkëputjes disa mujore nga media
06/07 21:50
Open- Hapja e PD-së,Edi Paloka përballë gazetarëve; mjekët flasin për rritjen e infektimeve me Covid
03/07 03:26
Silva Bino paralajmëron izolime të zonave të caktuara nëse rriten shifrat e koronavirusit
03/07 01:04