RENEA ushtron kontroll në Divjakë, plagoset një i moshuar
14/09/2018 15:31

Forcat RENEA rrethuan një lagje në fshatin Remas të Divjakës, duke ushtruar kontroll në banesat e saj.

Ndërhyrje në impiantin e Bovillës, Veliaj: Investimi më i madh
16/01 14:23
Banda e Selenicës, historia e atentateve deri tek i fundit në Vlorë
16/01 13:13
Gjirokastër, moti dhe braktisja rrënojnë shtëpitë historike
16/01 12:46
Portokallet nuk shiten, fermerët e Karbunarës ankohen për mungesë tregu
16/01 12:44
Gërdeci, fruti i egër me shumë sekrete mjekësore
16/01 12:18
Wake Up/ Si falsifikohet qumështi/djathi me vaj palme dhe niseshte!
16/01 11:48
Parashikimi i Motit 16 Janar 2019
16/01 09:18
Humbi jetën në derën e spitalit. Endacaku 68-vjeçar vdiq nga i ftohti, vuante nga diabeti
15/01 20:49
Matura Shtetërore, nis plotësimi i formularëve për aplikim
15/01 20:46
OSHEE, Çela: Duhen investime për të ulur humbjet
15/01 19:22
“Magjistari”, dy vite në arrati. Si dështoi Tahiri dhe Xhafaj për kapjen e “Eskobarit”
15/01 18:10
Dëmet nga dëbora. Në Shkodër dhe Dibër, akulli bëhet problematik
15/01 16:50
Unaza, puna është ndalur. ARRSH: Në pritje të vendimit të shpronësimeve
15/01 16:48
Ministrat me dy poste. 8 raste me më shumë se një portofol në qeveri
15/01 15:45
Unaza, 3.8 mln euro më pak. Tenderi me konkurrencë uli vlerën e projektit
15/01 15:18
Dorëzohet Klement Balili. Operacioni dymujor i shtrëngoi lakun trafikantit në kërkim
15/01 15:06
6-vjeçari vdes në spital, mjekët: Priste të bënte transplantin e mëlçisë
15/01 14:56
Ndalimi i Balilit, Meta: Vlerësoj ndërkombëtarët për presionin
15/01 13:42
Klement Balili vetëdorëzohet në polici, gazetarja Anila Hoxha sjell të rejat e fundit
15/01 12:43
Meta në Lezhë: Do respektoj afate kushtetuese
15/01 12:34