Reagon Vasili: Rama, bllokuesi i vetëm i reformës në drejtësi
06/01/2018 15:40

Në një bashkëbisedim me gazetarët, kryetari i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili reagoi ndaj deklaratës së Kryeministrit Rama në Asamblenë e PS se reforma në drejtësi ndau rrugët e PS me LSI.

Opozita për KLP e KLGJ, Basha: Aleati ynë kundër krimit, reforma në drejtësi!
16/01 15:34
Nuk ka kompromis për institucionet e drejtësisë
16/01 15:27
Sesioni i ri parlamentar nis me përplasje, PD-LSI: Të ndryshojë Kushtetuta
15/01 21:36
Komisioni i Ligjeve nis të martën procedurat për KLGJ dhe KLP
15/01 15:36
PD në Prokurori: Dorëzuam dokumentin që provon bashkëpunimin Tahiri-Habilaj
15/01 14:26
Protesta e opozitës; Basha në Vorë, thirrje për pjesëmarrje masive
14/01 18:16
Rama për protestën: Barrikadë për të dëmtuar Shqipërinë
14/01 18:02
Kryemadhi: Shteti po i shërben krimit dhe korrupsionit
13/01 14:11
Basha: Korrupsioni nuk nisi nga radhët, por nga koka politike e policisë
13/01 14:02
Hahn i përgjigjet “Syriza”-s: Tekstet shkollore, çështje dypalëshe Shqipëri-Greqi
12/01 19:34
Basha në Lushnje: Kriza ekonomike po ndihet në çdo familje
12/01 15:24
Basha: 27 janar, mesazh kundër kapjes politike të drejtësisë
11/01 15:48
PD kërkon dorëheqjen e Gramoz Ruçit
11/01 15:08
Protesta e opozitës, Basha thirrje për pjesëmarrje
10/01 19:04
Rama në Fier, flet për reformën e ujit
09/01 18:46
Protesta në 27 janar, opozita takime me bazën për strategjinë politike
09/01 15:36
Protesta, reagon PS: Opozita, interesat e ditës, mbi ato kombëtare
09/01 15:20
Opozita nis protestat
08/01 15:19
Basha pas takimit me aleatët: Protesta opozitare do të nisë këtë muaj
08/01 12:19
Kryemadhi: Platformë politike me PD, objektiv është rrëzimi i Ramës
08/01 11:45