Reagon NYT: Urdhërat e Kolegjit Zgjedhor në Shqipëri shkojnë përpara sondazheve lokale
24/06/2019 19:49

Gazeta e huaj “The New York Times”, ka publikuar ditën e sotme një lajm, në lidhje me situatën e zgjedhjeve në Shqipëri.

Denoncimi i “Fiks Fare”/ Shkarkohet mjeku i burgut të Peqinit, Policia nuk e gjen në banesë
12/11 22:07
Bolivi, presidenti merr azil politik në Meksikë
12/11 22:06
Edicioni Informativ, 12 Nëntor 2019, Ora 19:30
12/11 20:10
Përse nuk publikohet raporti për ndërhyrjen ruse në Britani?
12/11 20:02
MPJ mohon tërheqjen e njohjes nga Gana, kritikon mediat
12/11 19:55
Projekti 36 milionë euro 2,2 km, dy mbikalime dhe një nënkalim te Shqiponja
12/11 19:52
Lëndohen 7 banorë dhe 5 policë/ Ish deputetja e PD: Vdiq një banor, përgënjeshtrohet
12/11 19:49
Nis zgjedhja e kryeprokurorit, në garë tre kandidatë: Arta Marku, Olsian Çela dhe Fatjona Memçaj
12/11 19:48
Shemben ndërtimet te “Unaza e Re”/ Aksioni në mëngjes nis me përleshje, 15 të shoqëruar
12/11 19:35
Thaçi takon Vuçiç/ Takimi i ndërmjetësuar nga presidenti Macron
12/11 19:19
“Mikpritja e një populli…” Libri kushtuar pritjes së kosovarëve në 1998-n
12/11 19:18
Ambasada Amerikane tregon pasuritë e gjyqtarëve: Deklaruan 250 mijë euro fitime në vit
12/11 17:58
Vijon situata e rënduar në Llogora, prefekti apel shoferëve: Kujdes, shikueshmëria është e ulët
12/11 17:35
Kosova në Shengenin Ballkanik, Edi Rama: Të ikësh nga tavolina, mbase ka arsye që nuk i di
12/11 16:42
Përmbytet Venecia! Batica e rrit nivelin e ujit me 155 centimetra në qytet
12/11 16:18
Vritet komandanti xhihadist/ Pas goditjes izraelite, palestinezët përgjigjen me raketa
12/11 16:16
Merkel dhe Conte kërkojnë zgjidhjen e problemeve me migrantët
12/11 16:14
Aksident në gara shpejtësie/ Elbasan, plagosen rëndë dy të rinjtë
12/11 16:10
Edicioni Informativ, 12 Nëntor 2019, Ora 15:00
12/11 16:00
Incident me gazetarin e Top Channel, banori i merr mikrofonin dhe ia flak në rrugë
12/11 15:58