RD feston 27-vjetorin e themelimit, Basha shtrëngon duart me Patozin
05/01/2018 23:00

Për kreun e PD-së, Lulzim Basha media ka një rol të rëndësishëm për të kthyer besimin dhe për të parë nga e ardhmja.