Ramos i jep fund beqarisë/Martesa e kapitenit të Realit me moderatoren Pilar Rubio
16/06/2019 13:18

Kapiteni i Realit të Madridit, Sergio Ramos i dha fund beqarisë. Qendërmbrojtësi 33-vjeçar i Los Blancos dhe moderatorja televizive Pilar Rubio u martuan në një ceremoni të zhvilluar në katedralen më të famshme të Sevijës të shekullit të 16.