Rama: Pavarësisht krizës numri i turistëve vazhdon të rritet
24/05/2019 19:10

Krahas letrave për Lulzim Bashën, kryeministrit Edi Rama nuk i ka munguar fokusi ndaj sezonit të ri turistik, i nisur tashmë në disa qytete të vendit.

Punësohen edhe 50 infermierë, Manastirliu: Masat për përballimin e epidemisë në vjeshtë-dimër
07/08 13:30
Edicioni Informativ, 07 Gusht 2020, Ora 12:00
07/08 13:12
Radhë për tampon në kufi/ Nga sot Greqia ndryshon orarin e kalimit 22:00 – 06:00 pikat e mbyllura
07/08 13:10
Djali vret nënën me thikë/ Pogradec, 44 vjeçari me probleme mendore dhe përdorues droge
07/08 13:10
Dyndje tek Infektivi/ Të afërmit kërkojnë informacione për pacientët
07/08 13:10
Top News – Prostitucion e drogë/ Operacioni ‘klientët’, një në pranga
07/08 13:00
Zhduket qilimi arab që mori Berisha/ Mediat: ja dokumenti. Dhurata nuk gjendet as në PD
07/08 12:41
Ankesa për dëmshpërblimet/ Kryevidh, banorët: Lekët e tërmetit po jepen sipas bindjeve partiake
07/08 12:28
Top News – Mijëra vetë nënshkruajnë peticionin: Franca të marrë nën kontroll Libanin
07/08 12:19
Top News – DASH lehtëson udhëtimet/ Heq kufizimet për disa vende. Shqipëria në zonën e verdhë
07/08 12:17
Top News – Pasuria e Zuckerberg-ut arrin në 100 miliardë dollarë!
07/08 12:17
Top News – Covid-19, qeveria e Malit të Zi: Shqipëria në listën “e verdhë”
07/08 12:16
Top News – Trump: Kompanitë amerikane duhet t’i japin fund lidhjeve me TikTok dhe WeChat
07/08 12:16
Top News – Rastet pa simptoma/ Kanë të njëjtën sasi virusi
07/08 12:11
Top News – Gjermani, rritje e rasteve me koronavirus/ Në fokus të kthyerit nga Kosova
07/08 12:06
Top News – Jo vetëm në mjedise të mbyllura/ Maska me detyrim edhe jashtë!
07/08 11:51
Top News – Pogradec, krimi makabër/ Zbardhet dëshmia e djalit vrasës
07/08 11:38
Top News – Agjentët e ushtrisë/ Shqipëria, pjesë e misioneve të OKB
07/08 11:26
“Vetëm kështu mund të mposhtim virusin që ka gjunjëzuar botën”/ Mjekja u bën thirrje qytetarëve
07/08 11:05
Top News – Të infektuarit me Covid/ 10 infermierë e një mjek në Tiranë
07/08 10:58