Qeveria mblidhet në Elbasan, Rama: Tiranë-Elbasan gropa e një marrëzie të shkuar
13/03/2018 21:24

Shtegtimi rajonal i Qeverisë ndaloi këtë muaj në Elbasan, nga ku Kryeministri konfirmoi lajmin e publikuar një ditë më parë nga Top Channel, se rruga Elbasan-Tiranë do të kërkojë të tjera fonde shtesë nga buxheti i shtetit.

Opozita kthehet në Kuvend. Do të marrë pjesë në dy seancat
18/12 15:13
PD: Deputetët, jo në protestë
17/12 13:08
Buxheti nuk ndryshon, PS do rrëzojë dekretin e Metës
16/12 22:00
Të dëbuarit dhe të rikthyerit. Mungojnë Bregu, Patozi dhe Ruli. Vijnë…
15/12 19:57
Basha: PD, në pushtet me zgjedhje, jo me dhunë! Ja si rrëzohet Rama
15/12 15:09
Venecia rrëzon PD-në: Mungon qartësia ligjore. Mund të çojë në abuzim me pushtetin
14/12 16:24
Meta kthen buxhetin; Reagon Rama: Përpjekje për të penguar dialogun
13/12 16:54
LSI kundër oligarkëve. Kryemadhi i përmend me emër
13/12 14:49
Kryemadhi: Rama po largon 400 mijë të rinj
13/12 12:51
Rama: Një tjetër ditë e humbur
12/12 22:34
Themelimi i PD, Basha: Kjo parti i ka rrënjët te protesta popullore
11/12 20:12
Ambasadori i BE-së, Soreca: Qeveri-opozitë, pakt për Kodin Zgjedhor
09/12 20:16
Unaza e Re, Basha: Arta Marku mbron aferën korruptive
09/12 20:07
Rama fton studentët në dialog nga Facebook-u
09/12 19:15
Basha drejton gishtin nga Gjiknuri: Ishte në SHBA kur u themelua kompania fantazmë
08/12 20:27
Kryemadhi: Lëvizja studentore, një leksion për të gjithë
08/12 19:02
Dita e Rinisë, Berisha: Prej 4 ditësh kemi një dhjetor të dytë
08/12 13:01
Vajza e Azem Hajdarit: Gati të lë mandatin, të bashkohemi me studentët
08/12 12:59
“Bashkohuni në protesta”; Thirrja e kreut të PD, Basha dhe kryetares së LSI
07/12 15:41
Marku, si paraardhësit; Ndërhyn në dosjet e vartësve, edhe pse reforma u garanton pavarësi
06/12 20:10