Qentë terrorizojnë Bulqizën, banorët: Na kafshuan edhe fëmijët
27/06/2018 15:03

Qentë e rrugës janë kthyer në një shqetësim serioz për banorët e Bulqizës. Edhe në pedonale tufat e qenve janë prezent, duke shtuar frikën e banorëve. Në jo pak raste qentë kanë kafshuar edhe fëmijët.

Turizëm në Byshek. 4 km larg Elbasanit, një nga zonat më të frekuentuara
14/07 21:06
Mbetjet në Gjirokastër, ekspertët po përpiqen për një zgjidhje
14/07 15:12
Banorët, rojtarë pylli në Bulqizë
14/07 12:39
Dita e një vrojtuesi plazhi
13/07 20:17
Ndotja dëmton trurin. Mjekët: Po sjell plakjen e parakohshme të shqiptarëve
13/07 20:15
Kalaja e Mborjes pa rrugë, mungesa e infrastrukturës pengon turistët
13/07 12:47
Katastrofa mjedisore në Kuçovë, mbetjet hidhen buzë Devollit
13/07 12:33
Tekste falas për 125 mijë nxënës, por me kusht: Kush i dëmton, i paguan!
12/07 20:10
Ndotja në Zharrëz, mbetjet hidrokarbure dalin në sipërfaqe
12/07 14:37
Rruga me gropa Burrel-Klos
12/07 12:15
“Furtunë” në plazhin e Velipojës, aksioni i policisë boshatis hapësirat pa leje
12/07 12:13
Sfidë realitetit toksik, Kisha ngre kamp për fëmijët e Porto Romanos
11/07 19:57
Urgjenca e re e Pediatrisë, pritet t’i japë fund fluksit
11/07 15:23
Aplikimet e maturantëve, formulari A2 do të nisë të plotësohet më 30 korrik
10/07 20:10
Ndotja nga hidrokarburet, shkarkimet ne Gjanicë
10/07 15:38
Kulla vrojtimi pa roje, në Velipojë e Shëngjin
10/07 15:29
Bujtinat e Libohovës, ekonomitë familjare që ndihmojnë turizmin
10/07 12:31
Lokalet e natës shkelin ligjin, nuk ofrojnë siguri për klientët
09/07 16:05
Fundjava në pishina. Dezinfektim me klor, pastrim dhe mjek për pushuesit
08/07 20:14
Luajti në “100 milionë”, murgesha ngriti këndin e lojërave
08/07 12:19