Qëndrimi i OSBE-së për zgjedhjet, Veliaj: Shuplakë për Monën dhe Lulin, ia nxitë fytyrën Shqipërisë
19/06/2019 20:26

Kandidati socialist për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj komentoi qëndrimin e fortë që mbajti OSBE, e cila dënoi me forcë sulmet e dhunshme të opozitës kundër organeve përgjegjëse për zgjedhjet, pasi kjo pengon përparimin e vendit dhe njollos reputacionin ndërkombëtar.

“Non grata” nga Meta, Boshardt: OSBE është për dialog
18/11 23:03
Bushi dhe Bogdani kujtojnë kur nisën karrierën: Së fundi Tirana po krenohet për shumë gjëra
18/11 22:05
Ndryshimi i orës, Italia kundër abrogimit
18/11 20:49
Deklarimi në Top Channel. I dërguari Trump për fenë: Deradikalizimi i vështirë
18/11 20:48
OKB: 7 milionë fëmijë të privuar nga liria
18/11 20:39
Ish-presidenti Moisiu: Taksa 100% ndaj Serbisë ka qenë veprim i duhur
18/11 20:24
Edicioni Informativ, 18 Nëntor 2019, Ora 19:30
18/11 20:08
Pasi siguroi vazhdimësinë e portës kuqezi, Foto Strakosha ka një mesazh
18/11 19:58
100 ujqër të derdhur në hekur- Instalacioni i veçantë i artistit kinez në Napoli
18/11 19:57
Konfirmohet pasuesi i Hahn/ Komisionari i ri i zgjerimit: Prioritet negociatat me Tiranën dhe Shkupin
18/11 19:44
Viruset po bëhen rezistentë/ Mjekët: Kujdes me antibiotikët, mos i përdorni pa vend
18/11 19:42
Hashash në shkollë/ Shitet pranë shkollës së turizmit në orën e pushimit
18/11 19:41
“Borchardt nuk është i mirëpritur”, presidenti Meta letër për zyrën e OSBE
18/11 19:36
AKU bllokon helmet e ndaluara/ U kapën në doganën e Hanit të Hotit, kthehen mbrapsht
18/11 19:35
Lajme WEB – Ora 19:00 – 18 Nëntor 2019
18/11 19:00
Turqia: Shtetet e Ballkanit janë të paafta për të menaxhuar kthimin e luftëtarëve të ISIS
18/11 18:16
Marshim në Greqi, në përvjetorin e rrëzimit të Juntes
18/11 17:53
Radhë rraskapitëse në hipotekë në Vlorë/ Nuk regjistrohen pronat me vendim gjykate
18/11 17:50
“Kthim sa më të shpejtë që të të mposht me ndershmëri”, Jonanoviç i shkruan presidentit Vuçiç
18/11 17:47
Gafa në “Air Albania Stadium”, ja çfarë u ndodh tifozëve
18/11 16:27