“Qema Stafa” gati për Francën
31/08/2011 16:00

“Qema Stafa” gati për FrancënStadiumi kombëtar “Qemal Stafa” do të jetë gati për sfidën e të premtes. Drejtori i këtij impianti, Viron Bezhani ka pohuar se falë bashkëpunimit me FSHF-në, me Drejtorinë e Ujësjellsave dhe me Drejtorinë e Policisë, fushat dhe ambjentet e tjera kanë ndryshuar pamje.

Europa League/ Eleminohen 3 ekipet shqiptare
19/07 04:57
Partizani vijon në Europa League, eliminohet nga Qarabag
18/07 01:51
Veteranët e peshëngritjes garojnë në lojërat olimpike evropiane
17/07 14:28
Kukësi kërkon fitore. Stërvitet dhe analizon gabimet për ndeshjen e kthimit me Debracenin
16/07 20:00
Kampionati i peshëngritjes/ Do të garojnë 80 sportistë, meshkuj dhe femra
15/07 15:32
Skënderbeu rekurs në Gjykatën Federale Zviceriane: Proces i paragjykuar, i njëanshëm dhe i paracaktuar
13/07 18:22
Elbasani vlerëson Caljan/ Kampionit i japin titullin “Nder i Qarkut”
13/07 12:30
Laçi barazon me Hapoel, Teuta dhe Kukësi humbje të thella
12/07 02:41
Partizani merr barazim/ Kërkoi golin për ndeshja me Karabakun u mbyll 0-0
11/07 03:22
Partizani në provën e Champions, të mërkurën luan përballë kampionëve të Azerbajxhanit
09/07 20:02
Fitore dhe nervozizëm ndaj Kilit, Argjentina doli e treta
07/07 15:26
Eurobasket/ Francë-Spanjë, tjetër finale
07/07 15:24
Merkato dhe Karabag, Ledra: Ju tregoj Partizanin 2019
06/07 14:40
Frank Lampard, trajneri i ri i Chelsea
04/07 13:34
Itali/ E humbur prej 3 ditësh, gjendet trupi i pajetë i futbollistes shqiptare
02/07 20:13
Bastet ngadalësuan ekonominë; Negativisht ndikoi edhe kriza e zgjatur energjitike
02/07 16:28
Projekti i stadiumit të Kukësit gati për zbatim
26/06 16:24
Kosova tjetër medalje, Bronx në xhudo për Loriana Kukën
25/06 06:27
Olimpiada dimërore/ “Milano-Cortina” kandidatura fituese për vitin
24/06 19:54
Talentet në futboll, përzgjidhen të rinjtë që do të luajnë në të ardhmen
24/06 16:21