Pyetja e sikletshme për Salianjin. “Unë dua të votoj, pse dhe si do më ndaloni”
20/06/2019 23:33
Kadilli: Zbardh skemën, ja qëllimi i Mazhorancës ndaj Presidentit dhe reagimi i Metës
20/02 22:26
Frrok Çupi: Ilir Meta po kërcënon Amerikën. Vendi ndodhet në një “fluskë” frike
20/02 22:23
Ndizet debati në Open, Eni Vasili të ftuarve: Ju kërkoj të gjykoni me mëndje të ftohtë
20/02 22:23
Këshilltari i Metës përplaset me Ngjelën dhe Çupin në Open. “Nuk ju lejoj të fyeni Presidentin”
20/02 22:20
“Ti mund ta kesh profesion të mbrosh një budalla”, replika të forta me Ngjelës dhe Balliut
20/02 22:16
Av. Ngjela paralajmëron arrestimin e Metës nëse del në shesh, citon kodin penal
20/02 22:16
Open- Nga duartrokitjet për Ramën tek “kërcënimet” për tanke. Meta: Jam i përgatitur për gjithçka
18/02 01:30
Meta komenton padinë e Ramës ndaj Haradinajt, “veprim pa sens, nuk le impakt pozitiv”
17/02 23:53
Meta tregon bisedat e fshehta me Ambasadën Amerikane, replikon ashpër me Dudushin
17/02 23:45
Presidenti Meta komenton ligjin “anti-kçk”, veprim i sforcuar që bëhet për fushatë elektorale
17/02 23:21
Çfarë paralajmëron Meta? Ata mund të vijnë edhe me tanke, jam i përgatitur për gjithçka
17/02 23:12
Shpjegimi popullor që Meta i bën “përplasjes” për Kushtetuesen… Kjo është me rrujt anëtarin…
17/02 23:10
“Mafioz që i bëjnë këtë lojë Presidentit të vendit”, Ilir Meta shpërthen në Open
17/02 22:56
“Do mbroj Gjykatën Kushtetuese nga kapja”, Rakipllari-Metës: Si do e bëni mbrojtjen?
17/02 22:54
“Nqs doni të bëni zhurmuesin bëjeni” Presidenti Meta debaton me analistët në Open
17/02 22:43
Meta në Open: Grushti i shtetit duhet për të mundësuar që paratë të shkojnë aty ku duhet
17/02 22:40
Befason Meta, duartroket Ramën në Open. “Lekët u dhanë për Shqiptarët jo për Qeverinë”
17/02 22:40
Open – A ka marrë masa të mjaftueshme Shqipëria nëse prekemi nga koronavirus? Bota është në alarm
14/02 01:45
Open- Soreca përballë Eni Vasilit. Sfidat e Shqipërisë, Integrimi dhe raportet me Metën-Ramën-Bashën
13/02 23:57
Pamje se si qytetarët në Kinë rrëzohen në rrugë, mjekja: Nuk janë shqetësuese
13/02 23:17